Koupání a pohoda s koupacími vanami KALDEWEI

Koupání v dnešní době neslouží jen k provádění hygieny, ale také k odpočinku, a přináší pocit komfortu i fyzické a duševní relaxace. Koupací vany KALDEWEI splňují nejvyšší nároky na design a kvalitu. Jejich jedinečná smaltovaná ocel, v níž se odolnost skla pojí s tvarovatelností a pevností oceli za vzniku nedostižného materiálu, propůjčuje koupacím vanám souvislý vzhled a mění je v ideální vodič tepla. Opěrky zad a loketní opěrky koupacích van se tak dokáží během několika málo sekund ohřát na teplotu vody a postarat se o po všech stránkách příjemnou koupel. Udržitelnost je pro KALDEWEI samozřejmostí. Jako suroviny používá KALDEWEI výhradně přírodní materiály a tím přispívá k ochraně životního prostředí a klimatu. Díky vysoké hodnotě výrobků a jejich trvalé estetičnosti zaručuje výrobce dlouhotrvající komfort koupání.

Meisterstücke – koupání v dokonalé estetice

KALDEWEI Meisterstücke CENTRO DUO OVAL, CONODUO a ASYMMETRIC DUO spojují mistrovský výkon řemeslného umění a tvarově čistou estetiku. Volně stojící koupací vany přesvědčují až do nejmenšího detailu svým elegantním a dokonalým tvarem. Zcela beze spár, kompletně smaltované z jedinečné smaltované oceli KALDEWEI a s kolmými vnějšími stěnami se stávají mistrovským kouskem techniky a řemeslného zpracování s 30letou zárukou. Každý KALDEWEI Meisterstück má smaltovaný přepad a odtok. Ovládací panel Comfort Select a další volitelné zvláštní vybavení se harmonicky začleňují do luxusních koupacích van a vytváří exkluzivní koupel smyslů.

KALDEWEI MEISTERSTÜCK CENTRO DUO OVAL
KALDEWEI MEISTERSTÜCK CENTRO DUO OVAL
KALDEWEI MEISTERSTÜCK CONODUO
KALDEWEI MEISTERSTÜCK CONODUO
KALDEWEI MEISTERSTÜCK ASYMMETRIC DUO
KALDEWEI MEISTERSTÜCK ASYMMETRIC DUO

Koupací vany Avantgarde, Ambiente a Advantage

Koupací vany KALDEWEI jsou synonymem moderního designu a zdařilé estetiky. Inspirujte se rozmanitými modely z řad našich koupacích van Avantgarde, Ambiente a Advantage a vyberte vhodnou koupací vanu pro Vaše pojetí koupelny.

Koupací vana BASSINO z řady KALDEWEI Avantgarde
Koupací vana BASSINO z řady KALDEWEI Avantgarde
Koupací vana PURO z řady KALDEWEI Ambiente
Koupací vana PURO z řady KALDEWEI Ambiente
Koupací vana CAYONO z řady KALDEWEI Advantage
Koupací vana CAYONO z řady KALDEWEI Advantage

Tvary koupacích van

Tvary koupacích van od KALDEWEI
Koupací vany od KALDEWEI

Koupelny splňují individuální požadavky, pokud jde o velikost prostoru, členění a plánování koupelny. Pro malé a velké koupelny, pro jednu nebo dvě osoby, v hranatém či oválném provedení – koupací vany KALDEWEI mění díky svému stylovému designu a nejkvalitnějším materiálům každou koupelnu v místo skutečné relaxace. Dokonce i v neobvyklých koupelnách se koupací vany KALDEWEI ve zvláštním tvarovém provedení harmonicky začleňují do celkového vzhledu koupelny. Jako stvořené pro koupání ve dvou jsou vany KALDEWEI DUO se svými identicky tvarovanými opěrkami zad a přepadovým otvorem umístěným uprostřed vany.Tuto zcela osobní vanu snů lze zušlechtit mnoha variantami vybavení, takže každý najde ten správný model pro svou koupelnu.

Pravoúhlé koupací vany – klasická elegance s KALDEWEI

Pravoúhlá vana je klasikou mezi koupacími vanami. Aby byla zachována individualita, vede KALDEWEI ve svém sortimentu velký počet různých pravoúhlých tvarů. Modely koupacích van KALDEWEI umožňují pohodlné koupání při všech prostorových dispozicích – od prostorově úsporné vany pro malé koupelny, přes puristické koupací vany s přímočarým designem a velkorysým vnitřním prostorem, až po dvoumístné vany pro mimořádně komfortní koupel a ergonomicky tvarované koupací vany se širokou partií zad.

Koupací vany CAYONO od KALDEWEI
CAYONO
Koupací vany PURO DUO od KALDEWEI
PURO DUO
Koupací vany SANIFORM PLUS od KALDEWEI
SANIFORM PLUS

Oválné koupací vany – velkorysý a harmonický design

Oválná vana se díky svému vyváženému tvaru harmonicky začleňuje do prostředí koupelny. Její velkoryse tvarovaný vnitřní prostor a ve středu vany umístěný odtok a vtok zvou k relaxační koupeli v estetickém prostředí. Kromě klasické vestavěné varianty nabízí KALDEWEI panel přizpůsobený tvaru modelu, jež umožňuje individuální využití jako volně stojící koupací vany.

Koupací vany MEGA DUO OVAL od KALDEWEI
MEGA DUO OVAL
Koupací vany CLASSIC DUO OVAL od KALDEWEI
CLASSIC DUO OVAL
Koupací vany ELLIPSO DUO OVAL od KALDEWEI
ELLIPSO DUO OVAL

Rohové vany – rohové řešení pro koupací vany

V mnoha koupelnách ztroskotává relaxační koupel na umístění vany v rohu prostoru. Rohové vany KALDEWEI umožňují díky svému kreativnímu designu nespočetná řešení rohů pro jakékoliv uspořádání koupelny, které ve stylových modelech spojuje komfort a estetičnost. Jako levé a pravé provedení se koupací vany prezentují v oválném až do špičky se sbíhajícím provedení s loketními opěrkami a nabízí velkorysý prostor pro jednoho koupajícího i pro pohodlnou koupel ve dvou.

Koupací vany STUDIO PRAVÁ od KALDEWEI
STUDIO PRAVÁ
Koupací vany VAIO DUO 3 od KALDEWEI
VAIO DUO 3
Koupací vany PUNTA DUO 3 od KALDEWEI
PUNTA DUO 3

6úhelníkové a 8úhelníkové koupací vany

S těmito mimořádnými koupacími vanami vytváří KALDEWEI nová měřítka estetiky a stylu koupelnové kultury. Velkorysý vnitřní prostor, odtok umístěný uprostřed vany a loketní opěrky nabízejí požitek z koupání zcela zvláštního druhu. Díky rozmanitým možnostem montáže lze koupací vanu harmonicky začlenit téměř do každého návrhu koupelny.

Koupací vany MEGA DUO 6 od KALDEWEI
MEGA DUO 6
Koupací vany TWIN POOL od KALDEWEI
TWIN POOL
Koupací vany VAIO DUO 8 od KALDEWEI
VAIO DUO 8

Zvláštní tvary – koupací vany pro netradiční koupelny

Některé koupelny nabízí příliš málo místa k tomu, aby se do nich vešla standardní koupací vana.  Abyste si i přesto mohli vychutnat relaxační koupel, vyvinula firma KALDEWEI koupací vany pro obzvláště malé koupelny. I přes svou malou délku disponuje tato prostorově úsporná vana komfortními tvary s dostatečnou volností pohybu. Zvláštní tvary kromě toho umožňují individuální umístění vany v koupelně.

Koupací vany DUO POOL od KALDEWEI
DUO POOL
Koupací vany MINI STAR LEVÁ od KALDEWEI
MINI STAR LEVÁ
Koupací vany CENTRO DUO 2 od KALDEWEI
CENTRO DUO 2

Barvy a ornamenty pro koupací vany

Koupací vany ELLIPSO DUO OVAL v bílé
ELLIPSO DUO OVAL v bílé

Aby se koupací vany KALDEWEI dokázaly přizpůsobit jakémukoliv designovému ztvárnění koupelny, vyrábí se ve více než 20 různých barevných tónech. Od bílé a černé přes jemně růžové, modré a zelené tóny neponechá výběr barev žádné přání nesplněné. Dokonce i pro koupací vany bez zvláštní výbavy nabízí KALDEWEI více prostoru pro individualitu v podobě ornamentu z drobných lilií. Ornament v decentních šedých tónech se natrvalo vypaluje do smaltované oceli KALDEWEI a vyznačuje se dlouhou životností.

Koupání s komfortem a wellnessem

Se zvláštní výbavou KALDEWEI se koupání mění v uvolňující zážitek. Madla estetických tvarů poskytují ještě více bezpečí a jsou přizpůsobena designu rozličných modelů van. Protiskluzové úpravy povrchu Antislip a celoplošný Antislip poskytují při vstupu do vany bezpečí a stabilitu a jsou bodově nebo celoplošně spojeny se smaltovanou ocelí. A aby účinek relaxace vydržel i po koupání, usnadňuje Perl-Effekt čištění. Díky této úpravě povrchu klouže voda po povrchu smaltované oceli a unáší s sebou vápenaté částice a nečistoty. K čištění se použije vlhký hadřík bez agresivních čisticích prostředků.

Boční madla pro koupací vany
Boční madla pro koupací vany
Vířivá koupací vana s modrou tryskou VIVO TURBO
Vířivá koupací vana s modrou tryskou VIVO TURBO

Zvučná atmosféra se SOUND WAVE od KALDEWEI

Koupelnový zvukový systém SOUND WAVE
Koupelnový zvukový systém SOUND WAVE

Položte se při relaxační koupeli do koupací vany a naslouchejte tónům oblíbené hudby nebo slovům hlasového čtení knih – to vám umožní inovativní koupelnový zvukový systém SOUND WAVE od KALDEWEI. SOUND WAVE využívá koupací vanu jako rezonanční těleso a vydává příjemný zvuk v nejvyšší kvalitě. Zcela mimořádným zážitkem je hra zvuků pod vodou. Šest akustických desek, které jsou zakryté připevněny na vnější straně koupací vany KALDEWEI, Vám umožní hudbu slyšet a cítit, a to i v případě, že vana není naplněna vodou.Jednoduchá obsluha se provádí pomocí přístroje s funkcí Bluetooth®. Lze tak přehrávat zvukové soubory ze smartphonu, tabletu PC nebo počítače. Po odpojení se systém automaticky přepne do pohotovostního režimu a při další koupeli se opět automaticky spojí. Ponořte se a užijte si jedinečného zvuku se SOUND WAVE.

Decentní osvětlení pro koupací vany

Decentní osvětlení a relaxační hudba umocňují příjemné pocity z uvolňující koupele. Volitelně v podobě bílého nebo barevného spektrálního světla vyčarují LED světlené zdroje působivé světelné efekty a dokonale završí účinky koupelnového zvukového systému SOUND WAVE.

Fialové spektrální světlo
Fialové spektrální světlo
Oranžové spektrální světlo
Oranžové spektrální světlo
Zelené spektrální svtělo
Zelené spektrální svtělo

Koupání s teplotou na přání – komfortní ovládání s COMFORT SELECT

Teplota vody na přání s komfortní regulací? Se systémem COMFORT SELECT můžete v 0,5stupňových krocích nastavovat teplotu přitékající vody, přepínat na funkci sprchování a regulovat odtékání vody. Noblesní ovládací panel v puristickém designu se začleňuje do roviny okraje koupací vany a lze jej kombinovat s přepadem vany COMFORT LEVEL a COMFORT LEVEL PLUS.

Přepadová souprava a ovládací panel COMFORT SELECT od KALDEWEI
Přepadová souprava a ovládací panel COMFORT SELECT
Ovládací panel COMFORT SELECT od KALDEWEI
Ovládací panel COMFORT SELECT

Koupel a relaxace – relaxační lehátka a polštáře

S relaxačním lehátkem se koupelna rázem změní v místo pro odpočinek. Jeho kvalitní, ručně šité polstrování a půlkruhový polštář umožňují zaujmout ve chvílích odpočinku příjemnou polohu těla vsedě i vleže. Díky svému praktickému členění na tři díly může lehátko sloužit rovněž jako praktická odkládací plocha nebo zakrytí vybraných koupacích van KALDEWEI.

Relaxační lehátko v antracitové barvě
Relaxační lehátko v antracitové barvě
Odkládací plocha pro koupací vanu
Odkládací plocha pro koupací vanu

Při koupání pouze jedné osoby ve velké vaně poskytují multifunkční polštáře na dně vany bezpečnou oporu pro nohy či chodidla. Vedle toho umožňují jako opěrka hlavy pohodlné podepření hlavy a šíje nebo se jako opěrka pro paže umístí na bočních stěnách koupací vany. Více k multifunkčním polštářům a relaxačnímu lehátku na stránkách příslušenství pro koupací & vířivé vany.

Multifunkční polštář
Multifunkční polštář
Umístění polštářů v koupací vaně
Umístění polštářů v koupací vaně