Komfortní sprchování se sprchovými vaničkami KALDEWEI

Sprchování dnes daleko přesahuje někdejší sprchové kabiny a nabízí sprchujícímu stylový design s nejvyššími nároky na pohodlí a estetiku. Wellnessová sprcha tak neponechá žádné přání nesplněné. Sprchové vaničky KALDEWEI jsou přizpůsobeny individuálním požadavkům a svojí 3,5 mm smaltovanou ocelí s dlouhou životností určují nová měřítka koupelnové kultury. 3,5 mm smaltovaná ocel KALDEWEI dokonale ukazuje, jak může ze spojení dvou zcela autentických přírodních materiálů vzniknout s ničím nesrovnatelná nová kvalita: Pevná ocel, jež je zároveň optimálně tvarovatelná a odolné sklo, spojují své přednosti v ideální symbiózu. Materiál trvalé hodnoty, který denně vidíme, cítíme a stále znovu oceňujeme. Díky němu jsou sprchové vaničky mimořádně hygienické a nenáročné na péči. Pro KALDEWEI je filozofie materiálu úzce spojená s ekologickou udržitelností. Výrobce zhotovuje své vysoce kvalitní sprchy z přírodních materiálů, které jsou po uplynutí jejich dlouhé doby života kompletně recyklovatelné.

Sprchy Avantgarde, Ambiente a Advantage

Sprchy KALDEWEI spojují elegantní design s velkou volností pohybu a optimálním komfortem. Extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy se díky své ploché konstrukci harmonicky včleňují do estetického vzhledu koupelny a jsou obzvláště nenáročné na údržbu. Nechejte se v segmentech Avantgarde, Ambiente a Advantage inspirovat rozmanitostí našich sprch.

Sprcha Avantgarde CONOFLAT od KALDEWEI
Sprcha Avantgarde CONOFLAT od KALDEWEI
Sprcha Ambiente SCONA od KALDEWEI
Sprcha Ambiente SCONA od KALDEWEI

Pestrá nabídka sprchových vaniček od KALDEWEI

Sprchy přebírají v koupelně individuální roli – mohou být povzbudivou sprchou pro energický start do nového dne nebo dlouhým a uvolňujícím požitkem ze sprchování. Od klasické sprchové vaničky přes plochou sprchovou vaničku až po extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy: KALDEWEI nabízí vhodnou sprchu pro každou velikost koupelny i jakýkoliv styl vybavení. V malých koupelnách tak sprchové vaničky nabízejí sprchujícímu pocit komfortu a uvolnění. V prostorných koupelnách naplňují individuální potřeby obyvatel domu jako doplněk ke koupacím vanám. Sprchy v úrovni podlahy splývají s podlahou koupelny a určují díky svému elegantnímu a modernímu designu nová měřítka architektury v koupelně. Velká škále barev inspiruje k individuálnímu ztvárnění koupelny, takže se každá koupelna dokáže změnit v osobní wellnessovou oázu. Kromě toho lze sprchy KALDEWEI přizpůsobit individuálním požadavkům použitím různých úprav povrchu, jako je SECURE PLUS, ANTISLIP a CELOPLOŠNÝ ANTISLIP či ornamenty.

Čtyřhranné sprchy – klasický tvar a stylový design od KALDEWEI

Čtyřhranné sprchy představují běžný tvar sprchových vaniček a svou obrovskou mnohotvárností produktových řad a rozměrů se hodí do malých i velkých koupelen. Od designové klasiky jako SUPERPLAN a DUSCHPLAN, přes ambiciózní designové výrobky jako CONOFLAT a SCONA, až po inovační sprchu Avantgarde XETIS s odtokem ve stěně nabízí KALDEWEI pro každý styl vybavení vhodnou sprchu.

XETIS
XETIS

Čtvrtkruhové sprchové vaničky – ušlechtilá elegance pro harmonický vzhled koupelny

Díky elegantnímu čtvrtkruhovému tvaru se tato sprcha stává v každé koupelně prostorovým zázrakem, i přesto však nabízí překvapivě velkou plochu pro stání a komfortní zážitek ze sprchování. Ve svém minimalistickém tvarosloví se spojují čtverec a kruh v celkově estetický vzhled, který je v harmonickém souladu s každým pojetím koupelny.

ARRONDO
ARRONDO
FONTANA
FONTANA
ZIRKON
ZIRKON

Pětiúhelníková sprcha – puristický a inovační tvar od KALDEWEI

CORNEZZA
CORNEZZA

Pětiúhelníkové sprchové vaničky od KALDEWEI dokáží díky svým čistým liniím vyvolat radost ze sprchování i v nejmenších koupelnách. Jejich pětiúhelníkový tvar je redukován na to nejpodstatnější a v koupelně zprostředkovávají čistou atmosféru s decentní elegancí. Svou velkorysou plochou pro stání nabízí sprchové vaničky i přes jejich tvar velkou volnost pohybu při sprchování a představují prostorově úsporné řešení koupelny. Spolu s čtvrtkruhovými modely jsou tyto sprchové vaničky elegantním řešením rohů v malých koupelnách a povyšují tak sprchování díky kombinaci čisté elegance a puristického designu na relaxační zážitek.


Sprchování bez klouzání s SECURE PLUS a ANTISLIPEM

Celoplošné smaltování SECURE PLUS od firmy KALDEWEI určuje nová měřítka, pokud jde o úpravu povrchu. Dostupná ve všech barvách kolekce COORDINATED COLOURS je protiskluzová úprava povrchu extra ploché sprchové vaničky téměř neviditelná a decentně se začleňuje do designu koupelny. TÜV Rheinland potvrzuje výrobku SECURE PLUS od KALDEWEI protiskluzové vlastnosti podle klasifikačního stupně B pro mokré prostory pro chůzi na boso (DIN 51097) a kvalifikační stupeň R10 pro protiskluzové vlastnosti v pracovních prostorách se zvýšeným nebezpečím uklouznutí (DIN 51130).

Protiskluzová úprava povrchu ANTISLIP a CELOPLOŠNÝ ANTISLIP z vlastních laboratoří KALDEWEI je sotva viditelná a nabízí větší bezpečnost při sprchování. Volitelně jako bodově nebo celoplošně provedená bodová struktura propůjčuje ještě lepší stabilitu ve smaltovaných sprchových vaničkách i extra plochých sprchových vaničkách. Díky ploché síti protiskluzových bodů je (celoplošný) antislip obzvláště příjemný pro pokožku a může se pochlubit velmi snadným čištěním. ANTISLIP Ornament spojuje stylový design s protiskluzovým povrchem. Jemný vzor dodává optimální stabilitu a esteticky se včleňuje do designu koupacích van.

Antislip Ornament je k dostání pro následující modely: ARRONDO 870 a 872, CORNEZZA 670 a 672 stejně jako pro všechny modely sprch SUPERPLAN, SUPERPLAN XXL a SUPERPLAN PLUS.

Více k SECURE PLUS, ANTISLIP a CELOPLOŠNÝ ANTISLIP v kapitole Zvláštní výbava pro sprchy.

Sprcha KALDEWEI s SECURE PLUS
Sprcha KALDEWEI s SECURE PLUS
Sprcha KALDEWEI s ANTISLIPEM
Sprcha KALDEWEI s ANTISLIPEM
Sprcha KALDEWEI s CELOPLOŠNÝM ANTISLIPEM
Sprcha KALDEWEI s CELOPLOŠNÝM ANTISLIPEM

Barvy a ornamenty pro extra ploché sprchové vaničky KALDEWEI

Díky rozmanitosti barev lze extra ploché sprchové vaničky KALDEWEI sladit s jakýmkoliv individuálním stylem koupelny. Od bílé přes černou až po decentní béžové, hnědé a šedé odstíny neponechá výběr barev žádné přání nesplněné. Zvláštní estetiku kultury sprchování vytváří jemné ornamenty. Na přání zdobí lilie v jemných šedých tónech bílé nebo černé sprchové vaničky. Neodlučitelně vypálené do smaltované oceli KALDEWEI se ornamenty lilií vyznačují svou dlouhou životností. Dokonalé spojení estetiky a neotřelého půvabu se Vám na přání dostane v podobě exkluzivního zlatého ornamentu pro CONOFLAT 786 (100 x 100 cm). 24karátový povlak ryzího zlata vykouzlí z bílé extra ploché sprchové vaničky individuální designovou sprchu.

CONOFLAT v lávové černé matné
CONOFLAT v lávové černé matné
XETIS v lasturové krémové matné
XETIS v lasturové krémové matné

Bezbariérové sprchování od KALDEWEI

Bezbariérová sprcha od KALDEWEI
Bezbariérová sprcha od KALDEWEI

Bezbariérová sprcha spojuje komfortní přístup a velký prostor pro volnost pohybu s protiskluzovým povrchem. KALDEWEI nabízí u modelů CONOFLAT (120 cm x 120 cm), SUPERPLAN (120 cm x 120 cm), SUPERPLAN PLUS (120 cm x 120 cm) a XETIS (120 cm x 120 cm) dle DIN 18040-2 a také u SUPERPLAN XXL (150 cm x 150 cm) dle DIN 18040-1 a DIN 18040-2 – vždy s CELOPLOŠNÝM ANTISLIPEM – certifikované, bezbariérové sprchování. Sprchy v úrovni podlahy se vyznačují velkorysou sprchovací plochou bez míst, o něž by se dalo klopýtnout, a umožňují snadné vstupování a vystupování. Estetický a elegantní design určuje měřítka v utváření bezbariérové koupelny a zaručuje komfortní a občerstvující zážitek ze sprchování. Více k bezbariérovým sprchovým vaničkám v kapitole Zvláštní výbava pro sprchy.