Nadčasová a čistá elegance s umyvadly KALDEWEI

Každodenní hygiena vystavuje umyvadla vysoké zátěži, proto musí být obzvláště odolná. Vytvořena z jedinečné smaltované oceli KALDEWEI, vyznačují se umyvadla od KALDEWEI – stejně jako koupací vany a extra ploché sprchové vaničky – vysokou odolností vůči poškrábání a nárazu a lze je velmi snadno ošetřovat. Zároveň se KALDEWEI vydává novými cestami s tvarově ušlechtilými objekty v nadčasovém a inovačním designu vytvořeném mezinárodně uznávanými designéry. Umyvadla od KALDEWEI se tak harmonicky začleňují do vybavení koupelny a jsou optimálním doplňkem ke koupacím vanám a sprchám. Touto cestou prezentuje KALDEWEI v podobě svých umyvadel nové koupelnové výrobky pro vysoce kvalitní a individuální řešení koupelen.

MEISTERSTÜCK EMERSO – umyvadlo navržené Arikem Levym

MEISTERSTÜCK EMERSO Waschtisch
MEISTERSTÜCK EMERSO

Inspirován mořem navrhl tento světově proslulý designér Arik Levy umyvadlo MEISTERSTÜCK EMERSO, které již v beztak luxusních koupelnách upoutá svým nápadným designem. V tomto Meisterstück kombinuje puristickou eleganci s plynulými tvary a propůjčuje umyvadlu jedinečný design. Ať již volně stojící umyvadlo MEISTERSTÜCK EMERSO nebo vestavné umyvadlo, které je součástí segmentu Avantgarde, obě dokáží propůjčit jakékoliv koupelně přídech luxusu. Pro dokonalé ztvárnění koupelny nabízí KALDEWEI kromě umyvadel řady EMERSO také tvarově ladící MEISTERSTÜCK koupací vanu, vytvořenou rovněž Arikem Levym.

Umyvadla Avantgarde a Ambiente od KALDEWEI

KALDEWEI ve svých umyvadlech spojuje inovační design s nejvyššími nároky na kvalitu a estetičnost. Nechejte se inspirovat segmenty Avantgarde a Ambiente a objevte to pravé umyvadlo pro individuální ztvárnění vaší koupelny.

Umyvadla Avantgarde
CENTRO
Umyvadla Avantgarde
CONO
Umyvadla Ambiente
SILENIO

Montážní varianty umyvadel KALDEWEI

Je jedno, zda v provedení ke stěně, vestavné, zapuštěné pod deskou nebo posazené na desce – KALDEWEI má pro každou koupelnu vhodné umyvadlo. Pro celkově harmonický dojem lze tato umyvadla kombinovat se stejně tak kvalitními armaturami nejrůznějších výrobců. Díky KALDEWEI příručce Styl pro armatury uvidíte na první pohled, které armatury z estetického hlediska  nejlépe doplňují umyvadla od KALDEWEI. Pro završení celkového vzhledu koupelny představuje KALDEWEI kniha Styl aktuální trendy v oblasti interiérů a pomáhá tak při volbě dalšího designového ztvárnění prostoru.

Umyvadla ke stěně – estetika čistých tvarů

Volně visící umyvadlo, které je pouze svou zadní stranou namontováno na stěně, patří ke klasickým tvarům umyvadel a se svou estetikou nalézá v koupelně plné uplatnění. Pokud jej nakombinujete s designovým sifonem, vytvoříte v koupelně elegantní designovou atrakci.

SILENIO
SILENIO
PURO
PURO

Umyvadla na desku – harmonický design od KALDEWEI

Posazena na koupelnovou skříňku nebo desku, prezentují se tato umyvadla čistými tvary v puristicky elegantním designu. Ať již s vysokým nebo nízkým okrajem – stylový design těchto umyvadel propůjčuje každé skříňce pod umyvadlo zvláštní atmosféru. Umyvadla na desku od firmy KALDEWEI se dokáží optimálně začlenit do jakékoliv koupelny a lze je kombinovat s různým koupelnovým nábytkem, např. od firmy Burgbad.

CONO
CONO
CENTRO
CENTRO

Vestavné umyvadlo – stylová symbióza designu a prostoru

Díky malé výšce okraje leží vestavná umyvadla v rovině umyvadlové skříňky nebo desky. Splývají v téměř dokonalou jednotu s koupelnovým nábytkem. Tato umyvadla jsou ideálním a elegantním řešením pro každou koupelnu.

PURO
PURO
PURO
PURO

Zápustná umyvadla – puristická a nadčasová

Tato, pod umyvadlovou deskou připevněná umyvadla, poskytují ještě větší odkládací plochu a prostor pro osobní uspořádání a využití koupelny. Zápustná umyvadla KALDEWEI jsou elegantní a nadčasová. Díky modernímu designu umí vytvořit také v malé koupelně přitažlivou a velkorysou atmosféru.

CONO
CONO
CENTRO
CENTRO

KALDEWEI definuje umyvadla v inovačním designu a v nezaměnitelných tvarech. Ze všedního umyvadla se tak stává stylové a nadčasové umyvadlo.


Noví designéři pro KALDEWEI

Na tvorbě nové kolekce umyvadel spolupracoval KALDEWEI se dvěma novými designéry, jejichž styl se vyznačuje nevšední designovou filozofií a výjimečnou estetikou. Arik Levy a Anke Salomon.

Arik Levy – síla emocí

Práce vytvořené Arikem Levym jsou charakteristické svojí emocionální sílou, díky níž jeho díla obohacují lidský život a dávají mu pocit pohody a radosti. Tuto filozofii nechává mezinárodně uznávaný designér plynout do MEISTERSTÜCK EMERSO. Plynulé tvary mění umyvadlo stojící na podlaze a MEISTERSTÜCK koupací vanu v jedinečné dílo koupelnové kultury. KALDEWEI nabízí umyvadlo EMERSO mimo to ve vestavné podobě v segmentu Avantgarde.

Anke Salomon – příroda jako inspirace

Renomovaná designérka Anke Salomon nachází v ryzí a čisté kráse přírody inspiraci pro tvorbu nové koupelnové kolekce KALDEWEI. Měkké, hmatatelné obrysy se harmonicky spojují se smaltovanou ocelí s dlouhou životností a vytváří nadčasový, estetický design. Anke Salomon navrhla kolekci koupacích van a umyvadel SILENIO a MEISTERSTÜCK INCAVA.