3D Plánovač koupelny

Začněte s plánováním koupelny v pohodlí domova a využijte online plánovač koupelny KALDEWEI.
 

Další informace

SUPERPLAN ZERO

SUPERPLAN ZERO je mistrovský kousek z udržitelné smaltované oceli instalovaný v úrovni podlahy. Bezbariérový přístup a extrémně precizně zpracované poloměry rohů povyšují extra plochou sprchovou vaničku nad běžnou vydlážděnou sprchovací plochu..

DALŠÍ INFORMACE

Rozmanitost výrobků KALDEWEI


Ať už extra plochá sprchová vanička, koupací vana nebo umyvadlo – smaltovaná ocel je náš materiál a vášeň je náš pohon: pro jedinečnou preciznost, nadčasovou estetiku a technické inovace. Ponořte se a objevte pro svou koupelnu perfektní trio výrobků. Díky našemu velkému výběru barev, tvarů a rozměrů zaručeně najdete ten správný produkt pro svou vysněnou koupelnu.
 

KOUPACÍ VANY

Koupací vany od KALDEWEI nabízejí více než ostatní koupací vany. V čem je rozdíl? Ukážeme Vám to!
 

Další informace

SPRCHOVACÍ VANIČKY

Moderní sprchy jsou v úrovni podlahy. Sprchy v úrovni podlahy jsou od KALDEWEI. Objevte právě teď do dokonalosti propracovaná řešení sprch, která zcela splynou s podlahou.

Další informace

UMYVADLA

Krása se nejvíce ukazuje v pohledu na celek. Dokonalost naproti tomu v detailu. Užijte si kombinace obojího s umyvadly od KALDEWEI.
 

Další informace

Nadčasový design se spojuje s německým řemeslným uměním

„Praktické, udržitelné a estetické zároveň:
Výrobky od KALDEWEI patří již léta mezi mé nejoblíbenější koupelnové vybavení.“

 

 

Nicole Maalouf, zakladatelka SoLebIch.de

Jde o neustálý koloběh

„Koupelnová řešení ze smaltované oceli jsou vysoce kvalitní, snadno se čistí a vyznačují se dlouhou životností. Materiál lze po použití roztavit a znovu zpracovat na stejně kvalitní koupelnový objekt. Důležité je uzavřít koloběh.“


 

Tina Kammer, architektka a zakladatelka platformy InteriorPark

Design se snoubí s inovací

„Při výběru koupelnových objektů byl pro nás důležitý design, udržitelnost a kvalita. Okamžitě nás oslovil nadčasový a čistý tvar umyvadlové mísy MIENA i inovační design extra ploché sprchové vaničky NEXSYS. Rovněž materiál smaltovaná ocel se svým odolným povrchem a možností jej v budoucnu opět udržitelně recyklovat, nás velmi zaujal.“

 

Talitha a Michael Bainbridgeovi z ZWEIDesign

Nadčasový design pro udržitelný materiál

„Materiál smaltovaná ocel je maximálně udržitelný a extrémně odolný. Výrobek od KALDEWEI vydrží po celý váš život. Proto je nadčasový design tak důležitý. V popředí stojí čisté, estetické tvary, tak, jak je lze nalézt v přírodě. Výsledkem jsou koupelnové objekty, které se svou smyslnou estetikou dotýkají člověka a přinášejí mu potěšení.“

 

Anke Salomon, designérka

Inteligentní řešení pro profesionály

„Jako odborník na sanitu oceňuji na stavbě jednoduchou instalaci. U KALDEWEI je vidět, že nevyvíjí jen krásné výrobky pro moje zákazníky, ale myslí také na to, aby byla montáž co nejpraktičtější: Od montážního rámu a desek až po izolaci – KALDEWEI myslí prostě na všechno.“

 

Sandra Hunke, instalatérka sanitárního vybavení

KALDEWEI v nejlepších hotelích světa


Architekti a vývojáři projektu na celém světě oceňují KALDEWEI za jeho dlouhodobé a nadčasově krásné produkty. Ale i jeho koupelnovou expertízu a připravenost proměnit přání zákazníků a požadavky trhu v atraktivní řešení. Některé plody tohoto partnerství vidíte zde.
 

HYATT MALLORCA

KEMPINSKI KUBA

CAPITOL SINGAPUR

V TOWER PRAZE

FOUR SEASONS

LE ROCH PAŘÍŽ

Výjimečný design

Přírodní materiál ve své nejkrásnější podobě –​za design našich koupacích van, extra plochých sprchových vaniček a umyvadel jsme získali již více než 150 ocenění. Díky tomu jsme se stali nejvíce oceňovaným výrobcem koupelnového vybavení na světě. Nespoléháme se jen na naši kreativitu, ale spolupracujeme také s renomovanými designéry. 

Váš kontakt na KALDEWEI


Máte dotazy ohledně našich výrobků nebo konkrétní požadavek? Kontaktujte nás – velmi rádi Vám pomůžeme.
Ať už osobně na telefonu nebo online prostřednictvím e-mailu – v každém případě jsme tu pro Vás!
 

KALDEWEI CZ, s.r.o.
Na Pankráci 322/26 • 140 00 Praha 4

Tel.: +420 226 218 590

E-mail: info_CZ[at]kaldewei.com

Jste instalatér, architekt nebo odborný partner v maloobchodu?
Najděte kontaktní osobu KALDEWEI ve své blízkosti.

 

Kontakt