1. FILOZOFIE
  2. Firma

DATA A FAKTA

ZAMĚSTNANCI

  • 700 zaměstnanců po celém světě

KALDEWEI international

CELOSVĚTOVÝ PARTNER PRO REALIZACI VYSOCE KVALITNÍCH ŘEŠENÍ KOUPELEN ZE SMALTOVANÉ OCELI KALDEWEI

Tvůrci projektů a stavebníci po celém světě oceňují nespočetné výhody jedinečného materiálu smaltované oceli KALDEWEI a výrobky z tohto materiálu pravidelně umísťují do mnoha prvotřídních hotelů. Jako jeden z předních mezinárodních výrobců hodnotných extra plochých sprchových vaniček, koupacích van a umyvadel ze smaltované oceli, je KALDEWEI zastoupen ve více než 80 zemích světa, z toho s dvanácti dceřinými společnostmi - v Číně, Anglii, Francii, Itálii, Rakousku, Polsku, Rusku, Švýcarsku, Španělsku, Jihovýchodní Asii, Česku a USA. Podíl zahraničních obchodů na celkovém obratu činí více než 50 procent.

VÝROBA

100% "MADE IN GERMANY"

Ať již extra ploché sprchové vaničky, koupací vany nebo umyvadla – u KALDEWEI se koupelny vyrábějí z jednotného materiálu se stejně vysokými nároky na kvalitu. Při tom podnik sází v rámci celého řetězce tvorby hodnot – počínaje výrobou smaltu, přes tvarování oceli a nakonec zušlechtění smaltem KALDEWEI – výhradně na výrobu ve svém sídle v německém Ahlenu. Z Ahlenu exportuje špičkový výrobce svá vysoce kvalitní řešení pro koupelny „Made in Germany“ do celého světa.

ČTYŘI GENERACE

MATERIÁLOVÁ KOMPETENTNOST

SMALTOVANÁ OCEL KALDEWEI: JEDINEČNÝ MATERIÁL PRO NEJKVALITNĚJŠÍ ŘEŠENÍ KOUPELEN

NEJKVALITNĚJŠÍ ŘEŠENÍ KOUPELEN Ocel a sklo – dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí, a z nichž každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Sklo je naproti tomu velmi odolné vůči chemickému a tepelnému zatížení a nabízí skvělý vzhled. Robustní ocel a odolné sklo vstupují ve smaltované oceli KALDEWEI v nerozlučitelný svazek, kde přednosti obou materiálů přechází v dokonalou symbiózu. KALDEWEI je jediným výrobcem van, který vyvinul svou vlastní recepturu na smaltování, a který smalt vyrábí ve vlastních tavicích pecích. Smaltovaná ocel KALDEWEI je jedinečná. KALDEWEI svou speciální recepturu a výrobní proces neustále zušlechťoval, kontinuálně zdokonaloval a významně vylepšoval. Návrháři koupelen po celém světě věří v jedinečné vlastnosti tohoto materiálu.

DESIGNOVÁ KOMPETENTNOST

VÍCE NEŽ 150 CEN ZA DESIGN PO CELÉM SVĚTĚ

Se svými 150 cenami za design (mimo jiné red dot design award, plus X Award, Iconic Awards, Interior Innovation Award, IF product design award) je KALDEWEI jedním z nejvíce oceňovaných výrobců koupelnového vybavení na světě. Kromě vývoje designu ve vlastním designovém centru sází KALDEWEI vědomě na spolupráci s renomovanými návrhářskými studii, jako např. Sottsass Associati, Phoenix Design, Arik Levy a Anke Salomon.

UDRŽITELNOST

DŮSLEDNÉ UVEDENÍ FILOSOFIE MATERIÁLU DO PRAXE

Díky ekologicky přijatelným postupům při výrobě, balení, přepravě a likvidaci svých výrobků obdržela firma KALDEWEI jako první německý výrobce koupelnového vybavení od institutu pro stavebnictví a životní prostředí (Institut Bauen und Umwelt e.V.) dle ISO 14025 certifikát udržitelnosti. Všechna řešení koupelen ze smaltované oceli KALDEWEI jsou vyrobena z čistých, přírodních surovin a lze je 100 procentně recyklovat. KALDEWEI je členem U.S. Green Building Council LEED (Americké rady pro šetrné budovy).

SORTIMENT VÝROBKŮ

Sprchovací vaničky

Sprchovací vaničky od KALDEWEI nabízejí nespočetné možnosti k dokonalému ztvárnění koupelny. Jednotná, optimálně sladěná řešení sestávající ze smaltované extra ploché vaničky, montážního systému a odtokového systému, lze snadno a rychle instalovat v rovině podlahy a nabízejí nejvyšší stupeň estetičnosti a komfortu.

KOUPACÍ VANY KALDEWEI

Koupací vany KALDEWEI jsou skutečné stylové ikony pro realizaci jedinečných koupelen, Volně stojící, rohové či instalované ke stěně, slibují tvarově dokonalý design z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI a splňují nejvyšší uživatelské nároky.

UMYVADLA KALDEWEI

Vyrobeny ze smaltované oceli KALDEWEI spojují umyvadla KALDEWEI dokonalý design a výjimečné materiálové vlastnosti v ideální symbiózu. Spolu s extra plochými vaničkami a koupacími vanami KALDEWEI vytváří integrované řešení pro celou koupelnu.

KALDEWEI WELLNESS

Vířivé vany KALDEWEI představují optimální řešení individuálního požitku z koupání. Své uživatele nadchnou inovační technologií, vysokou kvalitou a spolehlivostí, a nabízejí tak optimální komfort i blahodárný odpočinek.

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ KALDEWEI

Bezpečné a snadno instalovatelné montážní systémy, rozmanité barvy a povrchy i příslušenství zvyšující komfort: KALDEWEI nabízí individuální řešení pro každou koupelnu.

PŘÍSLIB KVALITY KALDEWEI

30 LET ZÁRUKY*

Extra ploché sprchové vaničky, koupací vany a umyvadla KALDEWEI se dodnes etablují nejenom v oblasti stavby soukromých bytů, ale současně bodují také na poli mezinárodních projektových dodávek, například pro luxusní hotelnictví. Jedinečné materiálové vlastnosti smaltované oceli KALDEWEI se odrážejí v příslibu kvality výrobce – v 30leté záruce.

KALDEWEI – SKUTEČNÁ ZNAČKA

DŮSLEDNÉ VEDENÍ ZNAČKY

Úspěšný vývoj podniku je neoddělitelně spojen se značkou KALDEWEI. Firma KALDEWEI od počátku poznala hodnotu striktní orientace na zákazníky, důsledného vedení značky a nezaměnitelné komunikace, a kontinuálně je po desetiletí uplatňovala v praxi.

Díky integrované strategii dnes značka KALDEWEI spočívá na pevných pilířích, má jednoznačnou pozici i diferencovanost na trhu, a díky systematickému budování se stala profitující špičkovou značkou. Značka KALDEWEI utváří měřítka, pokud jde o jedinečnost a účinnost komunikace, i co se týče prodeje se zaměřením na zákazníka. Také v oblasti digitálních technologií se KALDEWEI vydává novými cestami a sází na moderní možnosti mobilní a digitální komunikace. Jako „značka století“ patří KALDEWEI do okruhu nejsilnějších značek Německa a lze ji také najít mezi Top 50 německými luxusními značkami.

*dle našich platných záručních podmínek