Nové smyslné barvy

Koupelna je dnes místem, kde hledáme odpočinek a okamžiky strávené v této oáze si chceme náležitě užít. Nejlépe se to daří tehdy, pokud jsme obklopeni čistým designem. Stejně tak teplé, přírodní barvy, které najdeme v kolekci KALDEWEI Coordinated Colours, rozhodujícím způsobem přispívají k vytvoření harmonické atmosféry v koupelně. Kromě extra plochých sprchových vaniček a vybraných koupacích van jsou ode dneška v těchto příjemných matných odstínech, a také v běžných sanitárních barvách, dostupná i všechna umyvadla od KALDEWEI. Nová barevně sladěná řešení od KALDEWEI tak přináší do koupelen harmonii a soulad.

Coordinated Colours Collection


Mimořádně estetickým způsobem podtrhuje tato nová kolekce matných barev zvláštní rys našich sprchových vaniček a klade nová měřítka v oblastech smyslnosti a hodnoty. Sprchové vaničky v barvách Coordinated Colours instalované v úrovni podlahy jsou tak dokonale sladěny s aktuálními trendovými barvami dlaždic, které jsou v obchodě k dostání. Díky velkému výběru barev pro vany, sprchové vaničky a vířivé vany vám KALDEWEI nabízí značný počet možností vytvořit koupelnu zcela podle vlastních představ. Není to však jen výběr samotný, který přesvědčí, jsou to i možnosti kombinací.

Rozšíření barevné škály KALDEWEI Coordinated Colours i pro segment umyvadel přináší zákazníkům větší volnost, pokud jde o volbu koupelnové vybavení. Barevná kolekce totiž nabízí především velký výběr moderních, přírodních barev. Od přírodních hnědých tónů přes odstíny šedé, až po jemnou krémovou nebo ušlechtilou černou barvu. Tyto barevné tóny se přitom dají využít několika způsoby. Mohou jako elegantně harmonické kombinace barev ustupovat do pozadí, anebo vytvářet v koupelně působivé kontrasty. Díky jednotnému materiálu i barevnému pojetí jsou tak umyvadla od KALDEWEI „v dokonalé harmonii“ s extra plochými sprchovými vaničkami z barevného smaltu. 

 

KOMFORT A BEZPEČÍ

 
Se zvláštní výbavou KALDEWEI se koupání mění v relaxaci a potěšení. Madla estetických tvarů poskytují ještě více bezpečí a jsou přizpůsobena designu rozličných modelů van. Protiskluzové úpravy povrchu Antislip a celoplošný Antislip propůjčují při vstupu do vany bezpečí a důležitou stabilitu a jsou bodově nebo celoplošně spojeny se smaltovanou ocelí. A aby účinek relaxace vydržel i po koupání, usnadňuje Perl-Effekt čištění vany. Díky této úpravě povrchu klouže voda po povrchu smaltované oceli a odnáší s sebou vápenaté částice a nečistoty. K čištění se použije vlhký hadřík bez agresivních čisticích prostředků.

 

KALDEWEI Secure Plus

Moderní koupelny nejsou dnes navrhovány jen z hlediska funkčnosti, ale jejich úkolem je také splňovat všechny požadavky na estetiku a design. Důležité je mimo jiné jejich individuální přizpůsobení nejrůznějším lidským životním situacím. Smaltované extra ploché sprchové vaničky vyrobené ve dvanácti exkluzivních matných barvách z kolekce Coordinated Colours se dají zušlechtit světovou novinkou KALDEWEI Secure Plus - téměř neviditelnou, ale hmatatelnou protiskluzovou povrchovou vrstvou, která optimalizuje stabilitu stání. Extra plochá sprchová vanička v úrovni podlahy s KALDEWEI Secure Plus tak nabízí kromě předností v oblasti komfortu a absence bariér také záruku estetiky v koupelně orientované na design. 

 

* Znázornění barev slouží pouze jako vodítko a může se v důsledku různého zobrazení monitoru lišit od skutečných barev.