(CZ)
Firma
100 let KALDEWEI

100 let KALDEWEI 

100 LET ZKUŠENOSTÍ

TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠI KOUPELNU.

Před 100 lety objevila firma KALDEWEI ve smaltované oceli ideální materiál pro výrobu koupelnových objektů. Díky nasbíraným zkušenostem, vylepšeným technologiím a revolučním metodám výroby jsme v roce 1934 dokázali zhotovit první volně stojící koupací vanu a v roce 1957 první koupací vanu z jediného kusu ocelového plechu. Tyto vývojové skoky tvoří dodnes základ jedinečné kvality našich koupelnových objektů.

100 LET MADE IN AHLEN

KVALITA VYCHÁZEJÍCÍ Z TRADICE.

KALDEWEI je rodinný podnik se silnými kořeny: dnes již čtvrtá generace zůstává stále věrná původnímu sídlu a působišti. Vývoj, výroba a kontrola – všechny výrobní fáze jsou realizovány výhradně ve westfálském Ahlenu. Dokonce i naše smaltovaná ocel pochází z vlastní produkce – je zde mísena a vypalována, s cílem dosáhnout kvality, kterou oceňují spotřebitelé v 90 zemích světa.

Ceníme si tradice a i po 100 letech máme stejný cíl: být nejlepší. Dali jsme si práci a prozkoumali přání a sny našich zákazníků. Díky tomu dnes může KALDEWEI nabídnout širokou paletu výrobků, která nabízí pro každý typ koupelny i jakýkoliv požadavek spotřebitelů optimální řešení. Jsme připraveni plnit nejvyšší nároky.

100 LET VÁŠNĚ

LIDÉ, KTEŘÍ STOJÍ ZA NAŠÍM ÚSPĚCHEM.

Naším materiálem je smaltovaná ocel. Naší hnací silou je však vášeň: Vášeň pro nejvyšší preciznost, nadčasovou estetiku a technické výzvy, kterým jako skuteční průkopníci musíme čelit. Toto nadšení je vlastní našim zaměstnankyním a zaměstnancům již po několik generací. Byli to právě oni, díky nimž se značka KALDEWEI stala ztělesněním dlouhověkých koupelnových objektů. Jen díky nim se nám daří dostát nejvyšším nárokům značky KALDEWEI na kvalitu výrobků, designu a výroby. Dnes i v budoucnosti.

100 LET UDRŽITELNOSTI

S KOUPELNAMI PRO VĚČNOST.

Podstatou všech koupelnových objektů KALDEWEI jsou přírodní materiály sklo a ocel, které mohou být bez problému recyklovány. Ale nemusí. Díky nadčasově elegantním tvarům a materiálu s extrémně dlouhou životností jsou totiž naše extra ploché sprchové vaničky, umyvadla a koupací vany předurčeny k tomu, aby svým uživatelům přinášely radost i po 30 letech používání. Objekty, které stojí zato zachovat – náš nejlepší návod na udržitelné výrobky.