(CZ)
Firma Design
Anke Salomon

Inspirováno nejlepší designérkou na světě: přírodou.

Designérský jazyk Anke Salomon se vyznačuje ničím nezaměnitelnou estetikou: ryzí, čistou a plnou krásy – zcela jako v přírodě. Anke Salomon zůstává věrná své filozofii designu také při spolupráci s KALDEWEI. Vznikly tři produktové řady: volně stojící koupací vana MEISTERSTÜCK INCAVA, vestavěná varianta vany INCAVA a kolekce SILENIO – sestávající z koupací vany a umyvadla.

MEISTERSTÜCK INCAVA

Koupací vana

Volně stojící vana MEISTERSTÜCK INCAVA fascinuje rafinovaným napětím mezi měkce navrženým vnitřním tvarem a elegantně geometrickým vnějškem. Zmenšený okraj a kónicky tvarovaný panel propůjčují koupací vaně nečekanou lehkost. Design je završen smaltovaným krytem odtoku v rovině dna umístěným uprostřed vany a také nově koncipovaným smaltovaným přepadem.

INCAVA

Koupací vana

Vestavná varianta pro zvláštní nároky: Jako rám obrazu lemuje úzký, propracovaný okraj vany její měkký vnitřní tvar. Velkorysá výška okraje a výrazně kulatější rohy než u ostatních koupacích van KALDEWEI propůjčují vaně INCAVA Avantgarde pozoruhodně skulpturální vzhled a vymezují ji vůči ostatním objektům koupelnové architektury. Dokonale integrovány jsou oproti tomu kryt odtoku v úrovni dna a nově koncipovaný přepad ze smaltované oceli KALDEWEI. Dotváří tak obraz hlubokého klidu a harmonie uvnitř vany.

SILENIO

Koupací vana

Koupací vana SILENIO Ambiente se svými měkce navrženými vnitřními tvary nabízí mnoho možností pro vestavbu. Díky nízkému okraji vany a malým poloměrům rohů se obzvláště harmonicky spojuje s okolní architekturou. S umyvadlem z řady SILENIO a s extra plochou sprchovou vaničku SCONA vytváří koupelna harmonický celek.