(CZ)

„The world is about people, not objects.“

Design, určený pro výjimečné zákazníky, musí vytvořit výjimečný designér. Proto jsme také požádali mezinárodně proslulého designéra Arik Levy, aby navrhl svou první kolekci koupelnového vybavení pro KALDEWEI. Výsledek: kolekce EMERSO, působivé koupelnové skulptury se zdánlivě nekonečně plynoucími tvary.

MEISTERSTÜCK EMERSO

Koupací vana

Jako koupací vana pro jednu osobu představuje MEISTERSTÜCK EMERSO luxus, který má koupající jenom sám pro sebe. Ergonomie a design jsou u této volně stojící koupací vany spojeny v jedno. Moderní plynulý tvar se zvedajícím se okrajem vany vytváří přirozeným způsobem komfortní oblast hlavy. Kónicky se sbíhající plně smaltovaný vnější tvar zdůrazňuje skulpturální charakter a dodává koupací vaně půvab moderního uměleckého díla.

Umyvadlo

Umyvadlo MEISTERSTÜCK EMERSO je protějškem koupací vany stejného jména. Ačkoliv je umyvadlo inverzně uspořádáno, je jeho vzhled stejně subtilní a plný harmonie. Plynulé tvarování okraje vany vypadá vyváženě, vnitřní tvar umyvadla stírá hranice mezi pevným a plynoucím. Dokonce odtok uzavírající umyvadlo v rovině dna je umístěn tak, že zesiluje dojem plynulého tvaru. MEISTERSTÜCK EMERSO tak dokáže zvýšit hodnotu i nejluxusnějších koupelen.

EMERSO

Umyvadlo

Také jako vestavná varianta neztrácí umyvadlo EMERSO nic ze své výjimečnosti. Zcela naopak: Lze jej podle vlastního přání integrovat do koupelny. A pak se jen kochat působivým okrajem umyvadla a jeho plynulými asymetrickými tvary i jeho harmonickými přechody. To je naše představa, jak má vypadat dokonalost ve vysoce hodnotném materiálu, smaltované oceli KALDEWEI.