(CZ)
Firma
Materiál

Smaltovaná ocel
KALDEWEI


Perfektní materiál pro dokonalý design koupelny nese název:

smaltovaná ocel KALDEWEI

Ocel a sklo – dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí, a z nichž každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi.

Kdo více než 100 let přeměňuje přírodní suroviny v nadčasově krásné produkty dlouhé životnosti a přemýšlí z hlediska budoucích generací, ten má téma trvalé udržitelnosti pevně a neochvějně zakotvené ve své DNA. Zejména proto, že naše smaltovaná ocel je pravděpodobně nejudržitelnějším materiálem pro výrobu sanitárního vybavení a tak je pomyslným základním kamenem udržitelného stavění. Smaltovaná ocel je znovu kompletně zpracovatelná, lze ji 100% recyklovat a z 20 % je tvořena recyklovatelnou ocelí. Proto je zákonitým důsledkem, že výrobu a transport organizujeme stejně šetrně ke zdrojům. Pro ochranu našeho životního prostředí a s ohledem na budoucí generace.

Přesvědčte se o jedinečnosti receptury smaltované oceli KALDEWEI. Jde o recepturu, kterou jsme jako jediný výrobce koupelnového vybavení sami vyvinuli a výhradně podle této receptury také dodnes smaltovanou ocel vyrábíme. Ve vlastních tavicích pecích v našem sídle v Ahlenu, v Německu.

Co je vlastně smaltovaná ocel?

Smaltovaná ocel je kombinací oceli a skla. Což jsou dva zcela autentické, přírodní materiály pyšnící se jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Sklo nabízí výjimečně luxusní vzhled a je obzvláště odolné vůči chemickému a tepelnému namáhání. Robustní ocel a odolné sklo vstupují ve smaltované oceli KALDEWEI v nerozlučitelný svazek, kde přednosti obou materiálů přechází v dokonalou symbiózu.

Smaltovaná ocel je nejlepším materiálem pro koupací vany, sprchové vaničky a umyvadla, protože odolává skutečně všem vlivům a zachovává si svou hodnotu i přes všechno namáháním, kterému je povrch koupelnového objektu po desetiletí vystaven.

Co je zvláštního na smaltované oceli od KALDEWEI?

Naše smaltovaná ocel KALDEWEI je jedinečná. Důvodem, proč mají naše produkty kvalitou svých materiálů převahu, je receptura smaltování, kterou jsme jako jediný výrobce na celém světě sami vyvinuli a kterou vyrábíme ve svém závodě v Ahlenu. V rámci celého řetězce tvorby hodnot – počínaje výrobou smaltu, přes tvarování oceli až po zušlechtění smaltem KALDEWEI – sázíme zcela vědomě výhradně na výrobu ve svém sídle v Ahlenu v Německu. Z Ahlenu exportujeme svá vysoce kvalitní řešení pro koupelny „Made in Germany“ do celého světa. S duchem průkopníka, který posouvá hranice stále dál, aby z dobrého udělal ještě lepší, již téměř celé jedno století kontinuálně zdokonalujeme, neustále zušlechťujeme a významně vylepšujeme speciální recepturu i výrobní proces smaltované oceli KALDEWEI. Smaltovaná ocel KALDEWEI nabízí trvalou hodnotu, kterou lze každý den vidět, cítit a stále znovu oceňovat.

A také má naše vysoce hodnotná ocel to, co nám mnozí závidí: perfektní poměr všech složek. Právě to umožňuje, aby ocel a smalt vstoupily do dokonalé symbiózy. Zušlechťující moment, v němž vznikají produkty pro věčnost: ikonické koupelnové objekty s bezvadným povrchem a převyšující svou trvanlivostí.

Smaltovaná ocel KALDEWEI je mimořádně odolná, dlouhověká a udržitelná. Recepturu pro náš materiálu i výrobní technologii rozvíjíme díky našim po desetiletí získávaným znalostem kontinuálně dále. Pro inovace zaměřené na budoucnost, jako například obzvláště protiskluzová úprava povrchu a stále nové barevné varianty, které nadchnou.

Matná nebo lesklá. Barevná nebo bílá. Tažená jako vana nebo vytvarovaná jako extra plochá sprchová vanička. Smaltovaná ocel KALDEWEI vydrží – po celý život. A zůstane stejně krásná jako na začátku.

SMALTOVANÁ OCEL KALDEWEI – JEDINEČNÝ MATERIÁL

30 let záruky* na vaše koupelnové výrobky

Kdo je jako my o svém materiálu přesvědčen, rád dá záruku trvající 30 let.
Abyste se mohli dlouho těšit ze svých koupelnových objektů KALDEWEI – a také z dobrého pocitu, že jste se rozhodli pro to správné.

Odolná proti žáru

Hořící či žhnoucí předměty nezanechávají žádná spálená místa ani kouřové stopy.

ODOLNÁ VŮČI POŠKRÁBÁNÍ A NÁRAZU

Díky své tvrdosti, která je výrazně větší než u akrylátu, je smaltovaná ocel KALDEWEI obzvláště odolná.

Nenáročná na údržbu a hygienická

Na povrchu smaltované oceli KALDEWEI s tvrdostí skla neulpívají žádné nečistoty či bakterie. Díky tomu je tento materiál vysoce hygienický a lze jej snadno čistit.

Odolná vůči UV záření

Díky jedinečnému materiálu smaltovaná ocel KALDEWEI povrch našich výrobků nebledne, nežloutne a je stálobarevný.

100% udržitelné

Koupelnové výrobky ze smaltované oceli KALDEWEI obsahují přírodní suroviny – sklo a ocel, které lze ze 100 % recyklovat.

Odolná vůči chemikáliím

Smaltovaná ocel KALDEWEI je mimořádně odolná vůči běžným domácím čisticím prostředkům, kosmetickým přípravkům a přísadám do koupele.

*dle našich platných záručních podmínek