(CZ)

Barvy a povrchy

S novou kolekcí Coordinated Colours a stylovými barvami Trend Colours sklízí naše hodnotná smaltovaná ocel KALDEWEI ještě větší úspěch. Vysoká estetičnosti se v ní pojí s nejmodernější technologií úpravy povrchu. Extra ploché sprchové vaničky, koupací vany a umyvadla ze smaltované oceli jsou nejenom velkým lákadlem pro oči, ale díky odolnému povrchu bez pórů také velmi praktickým společníkem pro všední dny.

Barva

Nová barevná škála kolekce Coordinated Colours umožňuje barevné ztvárnění koupelny ve své nejkrásnější podobě – dokonale sladěné s aktuálními trendy dlažeb a rozšířené o expresivní barvy Trend Colours.

 

Další informace

Povrchová úprava

Udržitelná a hygienická smaltovaná ocel KALDEWEI je pravděpodobně nejvhodnějším materiálem pro koupelny. Naše technologie úpravy povrchu ANTISLIP SECURE PLUS zušlechťuje materiál a současně přináší do koupelen maximální bezpečí. 

 

Další informace

Nejkrásnější dimenze barev

V koupelně nemusí být všechno jen bílé. S novou barevnou škálou kolekce Coordinated Colours zažijete více než jen barvu v koupelně. Užijete si tvůrčí svobody extra třídy, která drží krok s dobou a dokáže se dokonale přizpůsobit potřebám lidí. Pro více individuality, emocí a komfortu. Trend barev v koupelnách totiž pokračuje. Koupelna současnosti i budoucnosti je emocionálnější a individuálnější než kdy jindy a z hlediska stylu a estetiky se stále více orientuje na životní prostor.

Barevné inovace pro koupelny budoucnosti

Od teplých tónů béžové až po elegantní černou – oblíbené matné barvy kolekce Coordinated Colours nechávají obzvláště vyniknout naší vysoce kvalitní a udržitelné smaltované oceli. S novou edicí barevných odstínů můžeme nabídnout ještě více možností designového ztvárnění moderních koupelen, které nemají z hlediska estetiky obdoby a které drží krok s aktuálními trendy pro dlaždice.

Nová kolekce Coordinated Colours je aktualizovaným vydáním naší palety barev pro extra ploché sprchové vaničky, umyvadla a koupací vany, kterou lze lépe než kdy před tím integrovat do designu koupelny. Promyšlený koncept široké škály barev umožňuje nepřeberné množství kombinací.

Barevné inovace

 

„Komu se líbila předchozí kolekce Coordinated Colours,
ten se do nové edice určitě hned zamiluje.“
 

COORDINATED COLOURS COLLECTION

Do detailu sladěné a libovolně kombinovatelné matné barvy nové kolekce Coordinated Colours podtrhují nevšední charakter exkluzivních koupacích van, umyvadel a extra plochých sprchových vaniček KALDEWEI.

Nová kolekce Coordinated Colours zahrnuje:

Naše klasika a dva teplé tóny béžové

Pět studených tónů šedé

Osm teplých tónů šedé

Kromě toho nabízíme různé sanitární barvy

Nové trendové barvy pro koupelny

Trend Colours – expresivní barvy, inspirované aktuálními barevnými trendy na trhu

Se zbrusu novými barvami Trend Colours dodáte koupelně moderní barevné akcenty. Čtyři z našich nových barev jsme vyvinuli speciálně pro umyvadlovou mísu MIENA. Ušlechtilý design umyvadlové mísy je charakteristický zdrženlivou, nadčasovou elegancí, takže dokonalým způsobem ponechává prostor pro hru s barvami. S našimi trendovými barvami se MIENA mění ve skutečnou atrakci v koupelně.

Objevte umyvadlovou mísu MIENA v působivých a živých trendových barvách.

Tyto neskutečně intenzivní barevné tóny jsou ideální zejména pro ty, kdo chtějí koupelnu proměnit v oázu pohody s charakterem. Naše trendové barvy jsou totiž absolutním lákadlem pro oči. Syté modré tóny reprezentují trendy Maritim a Opulenz (hojnost). Soft Touch a Sweet Love se inspirovaly opojnými a veselými barvami jara. Jsou symbolem naděje a nového začátku.

 

Umyvadlovou mísu MIENA

Povrchy

INVISIBLE GRIP

Neviditelná protiskluznost

INVISIBLE GRIP je revoluční povrch, který poskytuje vynikající stabilitu při stání a současně uspokojí vysoké nároky na estetiku. INVISIBLE GRIP optimalizuje protiskluzovost při použití vody a mýdla a chůzi naboso. V suchém stavu je povrch stále zářivé lesklý a lze jej velmi snadno čistit. Při našlapování na mokrý smaltovaný povrch poskytuje téměř neviditelná mikrostruktura více stability. Toto opticky krásné řešení lze aplikovat na ušlechtilý smaltovaný povrch extra plochých sprchových vaniček a koupacích van v barvě alpská bílá.

PERL-EFFEKT

Tam, kde se estetika setkává s hygienou

Naše úprava povrchu PERL-EFFEKT pro snadné čištění dodává našim koupelnovým řešením ze smaltované oceli zvláštní ochrannou vrstvu odpuzující špínu. Perl-Effektem jsou sériově opatřena naše umyvadla a navíc jej lze kombinovat také s našimi koupacími vanami a extra plochými sprchovými vaničkami ze smaltované oceli. Díky Perl-Effektu voda jednoduše klouže po materiálu a přitom s sebou unáší téměř všechny nečistoty a vápenaté částice. Čištění udržitelné smaltované oceli je tak ještě jednodušší a ekologičtější.

ANTISLIP SECURE PLUS

Tam, kde se estetika setkává s bezpečím

Nádherný design a maximální funkčnost: ANTISLIP SECURE PLUS je úprava smaltovaného povrchu, která je hmatatelně protiskluzová, ale přitom téměř neviditelná. Na celé ploše provedené protiskluzové smaltování zaručuje větší bezpečí v koupelně. Přitom pokud jde o vzhled, není třeba dělat žádné kompromisy: Technologii ANTISLIP SECURE PLUS lze kombinovat se všemi barvami z kolekce Coordinated Colours a výsledná úprava je téměř neviditelná. Výsledkem je optimální stabilita při stání ve sprše v úrovni podlahy z hygienické smaltované oceli. ANTISLIP SECURE PLUS představuje optimální řešení pro koupelny budoucnosti: Pusťte se do plánování bezbariérové koupelny s velkoplošnou sprchou v úrovni podlahy opatřenou ANTISLIP SECURE PLUS. Naše technologie úpravy povrchu je totiž zcela bezpečná: TÜV Rheinland potvrzuje úpravě povrchu ANTISLIP SECURE PLUS od KALDEWEI protiskluzové vlastnosti podle klasifikačního stupně B pro mokré prostory pro chůzi naboso (DIN 51097) a kvalifikační stupeň R 10 pro protiskluzové vlastnosti v pracovních prostorách se zvýšeným nebezpečím uklouznutí (DIN 51130). Přesvědčte se sami!

* Znázornění barev slouží pouze jako vodítko a může se v důsledku různého zobrazení monitoru lišit od skutečných barev.