(CZ)

Udržitelně hygienické


Pravidelné mytí rukou je nejjednodušší způsob, jak chránit sebe i ostatní.
Hygienické povrchy, jako je naše hodnotná smaltovaná ocel KALDEWEI, poskytují další bezpečí. Sklovitý povrch smaltované oceli totiž nedává špíně žádnou šanci a lze jej neuvěřitelně snadno čistit.

O umyvadlech ze smaltované
oceli a optimální hygieně

Pravidelné mytí rukou je již dlouho považováno za nejjednodušší způsob, jak chránit sebe i ostatní. Správnou hygienou rukou může každý z nás přispět k potlačení virů a bakterií. Hygienické povrchy umyvadel ze smaltované oceli poskytují další bezpečí. Protože: Naši smaltovanou ocel KALDEWEI lze snadno a rychle čistit. Umožňuje to sklovitý povrch bez pórů.

 

K našim umyvadlům

 

Ale tím to nekončí: Všechny modely umyvadel od KALDEWEI jsou sériově opatřeny Perl-Effektem usnadňujícím údržbu: Nečistoty a choroboplodné zárodky při mytí rukou jednoduše odtékají spolu s vodou, zcela bez namáhavého splachování. Nezávislý výzkum potvrzuje přednosti materiálu. Podle studie TÜV Rheinland lze naše smaltovaná koupelnová řešení čistit obzvláště snadno, rychle a beze zbytku. To je důvod, proč nejenom v soukromých koupelnách často padá volba na výrobky KALDEWEI, stejně jako v hotelových nebo nemocničních koupelnách, kde je na hygienu kladen obzvláštní důraz.
 

Více o smaltované oceli KALDEWEI

 


„Bakterie a špína tu nemají žádnou šanci“


Odbornice na sanitu Sandra Hunke vykonává dvě profese, které nemohou být více vzdálenější: Je instalatérkou sanitárního vybavení a současně žádanou modelkou. V oblasti hygieny svým zákazníkům hodně radí.

„Hygiena je pro naše zákazníky velmi důležité téma. Pravidelně poskytuji rady, pokud jde o typy povrchů, a montuji neuvěřitelné množství umyvadel,“ informuje instalatérka. Pro koupelny svých zákazníků volí jako instalatérka sanitárního vybavení již od počátku své profesní kariéry, která začala před osmi lety, smaltovanou ocel.

„Smaltovaná ocel je pro mne v koupelně materiálem budoucnosti. Je udržitelná a má dlouhou životnost. A díky povrchu, který nemá absolutně žádné póry, mohu s čistým svědomím říci: Bakterie a špína tu nemají žádnou šanci.“

Tipy pro mytí rukou

Krok 1

Držte ruce pod tekoucí vodou.
 

Krok 2

Důkladně namydlete ruce: dlaně i hřbety rukou, konečky prstů, oblast mezi prsty a palce; nezapomeňte také na nehty.

Krok 3

Vetřete mýdlo do všech míst – důkladné mytí rukou trvá 20 až 30 sekund. Pro jistotu si dvakrát zazpívejte „Hodně štěstí, zdraví“.

Krok 4

Ruce si opláchněte pod tekoucí vodou a poté pečlivě osušte.
 

Krok 5

Nezapomeňte na péči o ruce.

Další inspirace pro vaši koupelnu