+++    15 - 21 April 2024    +++    KALDEWEI „Bath[o]philia“ at Fuorisalone    +++    Milan, Via Durini 24, Casa Flash Art    +++

(CZ)
Firma Materiál
Přednosti materiálu

VŠE MLUVÍ PRO KALDEWEI

Smaltované extra ploché sprchové vaničky od KALDEWEI nenabízejí v koupelnách jen individualitu a eleganci. Kromě toho jsou také zárukou trvalé kvality a vysoké hodnoty. Důvodem je materiálová podstata smaltované oceli KALDEWEI. Díky ní jsou extra ploché sprchové vaničky KALDEWEI nanejvýš odolné a přitom velmi hygienické. Vzájemně dokonale sladěné systémové komponenty přesvědčují navíc svou harmonickou souhrou – kompromisy při montáži jsou tak nadbytečné. Mimo to jsou extra ploché sprchové vaničky KALDEWEI zárukou německé kvality, jež je uznávaná a instalována po celém světě.

NAŠE SILNÁ STRÁNKA: SMALTOVANÁ OCEL KALDEWEI.

JEDINEČNÝ MATERIÁL S 30LETOU ZÁRUKOU.*

Dokonalý materiál pro dokonalý design nese název: smaltovaná ocel KALDEWEI. Ocel a sklo – dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí, a z nichž každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi.

Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a optimální tvarovatelností. Sklo je naproti tomu velmi odolné vůči chemickému a tepelnému zatížení a nabízí skvělý vzhled. Robustní ocel a odolné sklo jsou neodlučitelně spojeny ve smaltované oceli KALDEWEI, kde přednosti obou materiálů vytváří ideální symbiózu. S nároky průkopníka, které posouvají hranice, a snahou, aby se dobré stalo ještě lepším, firma KALDEWEI již téměř celé jedno století kontinuálně zdokonaluje, neustále zušlechťuje a významně vylepšuje speciální recepturu a postup výroby smaltované oceli KALDEWEI. Smaltovaná ocel KALDEWEI nabízí trvalou hodnotu, kterou lze každý den vidět, cítit a stále znovu oceňovat.

Odolná proti žáru

Hořící či žhnoucí předměty nezanechávají žádná spálená místa ani kouřové stopy.

ODOLNÁ VŮČI POŠKRÁBÁNÍ A NÁRAZU

Díky své tvrdosti, která je výrazně větší než u akrylátu, je smaltovaná ocel KALDEWEI obzvláště odolná.

Nenáročná na údržbu a hygienická

Na povrchu smaltované oceli KALDEWEI s tvrdostí skla neulpívají žádné nečistoty či bakterie. Díky tomu je tento materiál vysoce hygienický a lze jej snadno čistit.

Odolná vůči UV záření

Díky jedinečnému materiálu smaltovaná ocel KALDEWEI povrch našich výrobků nebledne, nežloutne a je stálobarevný.

100% udržitelné

Koupelnové výrobky ze smaltované oceli KALDEWEI obsahují přírodní suroviny – sklo a ocel, které lze ze 100 % recyklovat.

Odolná vůči chemikáliím

Smaltovaná ocel KALDEWEI je mimořádně odolná vůči běžným domácím čisticím prostředkům, kosmetickým přípravkům a přísadám do koupele.

TYPICKÉ PRO SMALTOVANOU OCEL KALDEWEI: VELMI HYGIENICKÁ S MINIMÁLNÍ péči.

Koupelna je tu k tomu, aby se v ní cítili příjemně lidé – a ne bakterie. V důsledku neustálých změn teplot a vzdušné vlhkosti představuje koupelna z hygienického hlediska vysoce citlivou oblast, která je často ideální živnou půdou pro mikroorganismy. Smaltovaná ocel KALDEWEI brání vzniku mikroskopicky malých škrábanců, ve kterých by se mohly usazovat bakterie. Udržet hygienu je možné s malým úsilím, pro vyčištění povrchu postačí vlhký hadřík. Zbývající nečistoty a zbytky vodního kamene jednoduše spláchne voda ze sprchy.

EXCELENTNÍ MATERIÁL JE NEJLEPŠÍ ZÁRUKOU

Souvislé povrchy mají převahu z optického i stavebně-technického hlediska. Pokud byly ješte před několika lety ve sprchách módní dlážděné podlahy, určují dnes nová měřítka estetická a inovativní produktová řešení. Vyrobeny nejmodernejší technologií a z kvalitních surovin, mají dnes smaltované extra ploché vaničky jasnou převahu nad dláždenými sprchami. Objektivní porovnání sahající do detailu jasně odhaluje rozdíly.

SMALTOVANÁ OCEL KALDEWEIDLAŽBA
INSTALACERYCHLÁ & JEDNODUCHÁ
 • Navzájem dokonale sladěné systémy
 • Náročné práce k utěsnění a vytvoření odtokového spádu
STAVEBNÍ VÝŠKAMALÁ
 • Ultraploché sprchové vaničky a odtokové soupravy
 • Malé montážní výšky z části nezohlednňující pokládku dlažby a sklon
VZHLEDROZMANITÝ
 • Více než 50 000 variant výrobků
 • Dostupnost početných řad dlaždic
MATERIÁLOVÉ VLASTNOSTIODOLNÁ A SOUVISLÁ
 • Velmi robustní povrch beze spár
 • Přírodní kamen má hrubý povrch
 • Cementové spáry přerušují dlážděný povrch
 • Nebezpečí vzniku prasklin ve spárách
HYGIENASNADNÁ ÚDRŽBA & HYGIENIČNOST
 • Bez usazování zárodku díky sklovitému smaltovanému povrchu
 • Snadné čištění díky povrchu beze spár
 • Ve spárách se mohou snadno usazovat nečistoty a bakterie, což může mít za následek změnu zabarvení spár a vznik plísní
 • Nutné pravidelné intenzivní čištění agresivními čisticími prostředky, jež může dlouhodobě vést ke zničení spár
STAVEBNÍ BEZPECNOSTBEZPEČNÁ & CERTIFIKOVANÁ
 • Bezpečná pokud jde o škody z provlhnutí
 • Dodržení platných norem (protiskluzovost / ochrana proti hluku)
 • Záruka 30 let*
 • Složité a nákladné utěsňování
 • Praskliny ve spárách představují riziko
 • Různé záruční opravy

*dle našich platných záručních podmínek