(CZ)
Firma
Proč KALDEWEI?

TRADICE A VIZIONÁŘSTVÍ

Koupelna je životní prostor. Ve kterém čerpáte sílu a energii. Kde odpočíváte, relaxujete a zotavujete se. A je to také volba.
Sebevyjádření, ve kterém se odráží vaše osobnost. Stejně jako váš životní styl, vaše životní filozofie.

Dnes stejně jako zítra. Navždy.

TRADICE

Jsme rodinný podnik se silnými kořeny: již ve čtvrté generaci vyvíjíme a vyrábíme mistrovské koupelnové objekty v nejvyšší kvalitě. Se stejným nárokem již více než 100 let: Vytvářet dokonalá řešení z nejkvalitnějších materiálů a ikonického designu – se zohledněním nejvyšších nároků a jako stvořená pro jakoukoli prostorovou situaci..

 


100 let KALDEWEI

VÁŠEŇ

Ať už extra plochá sprchová vanička, koupací vana nebo umyvadlo – smaltovaná ocel je náš materiál a vášeň je náš pohon: pro nejvyšší preciznost, nadčasovou estetiku a technické výzvy, které jako průkopníci mistrovsky zvládáme. Touto vášní žijí naše zaměstnankyně i naši zaměstnanci již po několik generací. Díky ní jsme se stali ztělesněním koupelnových objektů s dlouhou životností. Pouze ony dokáží uvést do života naše vysoké požadavky na výrobek, design a kvalitu výroby. Včera, dnes i v budoucnosti.

 

Vyzkoušet živě

UDRŽITELNOST

Kdo více než 100 let přeměňuje přírodní suroviny v nadčasově krásné produkty dlouhé životnosti a přemýšlí z hlediska budoucích generací, ten má téma trvalé udržitelnosti pevně a neochvějně zakotvené ve své DNA. Obzvláště když naše smaltovaná ocel představuje do budoucna pravděpodobně nejvhodnější materiál pro sanitární výrobky, je 100% recyklovatelná a dokonce z 20 % sestává ze znovu použitelné oceli.

Proto je zákonitým důsledkem, že výrobu a transport organizujeme stejně šetrně ke zdrojům. Pro ochranu našeho životního prostředí a s ohledem na budoucí generace.

 

Více k udržitelnosti

V roce 2017 jsme díky naší filozofii šetrného přístupu ke zdrojům obdrželi jednu z nejprestižnějších cen za udržitelnost pro ekologicky nejpřínosnější výrobky a budovy: „Green Good Design Award“. Je to pro nás další krok na cestě k budoucnosti. Kterým se důsledně ubíráme tím, že jsme jako první výrobce v našem oboru nechali každý z našich výrobků certifikovat podle kritérií Německé společnosti pro trvale udržitelné stavění „Deutsche Gesellschaft für Nachhaltiges Bauen“ (DGNB).

Udržitelnosti

 

OCENĚNÍ

 

 

 

Více k udržitelnosti

Smaltovaná ocel KALDEWEI

Udržitelnost pro nás není jen slovo. Udržitelností žijeme a vyrábíme ji. Důkazem toho jsou přírodní suroviny smalt a ocel, ze kterých jsou vyráběny naše koupelnové objekty. Což jsou dva zcela autentické, přírodní materiály pyšnící se jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností.  Smalt nabízí výjimečně luxusní vzhled a je obzvlášť odolný vůči chemickému a tepelnému namáhání. Robustní ocel a odolný smalt vstupují ve smaltované oceli KALDEWEI v nerozlučitelný svazek, kde přednosti obou materiálů přechází v dokonalou symbiózu.

 


Více k materiálu

DESIGN

Našich více než 150 ocenění, jako Red Dot Design Award, Plus X Award, Iconic Awards, Interior Innovation Award a IF Product Design Award, dokazují, že kromě kvality a udržitelnosti vždy klademe důraz také na dokonalý tvar. Díky vám jsme se stali nejoceňovanějším výrobcem koupelnového vybavení na světě. Naši designéři navrhují výrobky, tvary a designy, které dodají vaší koupelně zvláštní charakter a nadčasovou krásu.

 


Více k designu

KOUPACÍ VANY

Koupací vany od KALDEWEI nabízejí více než ostatní koupací vany. V čem je rozdíl? Ukážeme Vám to!

 

Další informace

SPRCHOVACÍ VANIČKY

Moderní sprchy jsou v úrovni podlahy. Sprchy v úrovni podlahy jsou od KALDEWEI. Objevte právě teď do dokonalosti propracovaná řešení sprch, která zcela splynou s podlahou.

Další informace

UMYVADLA

Krása se nejvíce ukazuje v pohledu na celek. Dokonalost naproti tomu v detailu. Užijte si kombinace obojího s umyvadly od KALDEWEI.
 

Další informace