• Inspirace
  • Reference

Hotel Indigo Warsaw Nowy Świat

Varšavě

Když se umně spojí důstojnost původní architektury s moderním interiérovým designem, vzniknou inspirativní prostory – tak je tomu v hotelu Indigo Warsaw Nowy Świat ve Varšavě. Stylový 4hvězdičkový hotel řetězce InterContinental sídlí ve více než sto let staré architektonické památce uprostřed obchodní třídy Nowy Świat. Pozdější moderní a zčásti plně prosklená dostavba budovy nabízí nejenom nádherný výhled na staré město a siluetu polské metropole přímo z pokojů, ale také skvěle padnoucí kabát minimalistickému interiéru s akcenty v sytých barvách.

Hotelové exkluzivitě a individualitě nezůstávají nic dlužny ani koupelny. V těchto prostorách se hotel Indigo rozhodl pro koupelnové objekty od KALDEWEI, které díky svému tvaru a vysoké hodnotě představují nejvhodnější řešení koupelnového vybavení pro hotelové pokoje. Vany přímočaře puristického designu řady KALDEWEI Puro přesvědčují svou prostou elegancí a stejně jako všechna další řešení od KALDEWEI rovněž ušlechtilým materiálem.

Interior design:

4 hvězdičky

Size:

60 pokojů

KALDEWEI products:

11 koupacích van PURO
1 Meisterstück CENTRO DUO OVAL
47 sprchových vaniček v úrovni podlahy CONOFLAT se Secure Plus v lávové černé matné a alpské matné bílé z kolekce Coordinated Colours.

Town/city: Varšavě

Zpět na přehled