(CZ)
scroll

Bryan Adams X KALDEWEI

Restart po měsících lockdownu oslavuje kulturní nadšenec KALDEWEI spolu s fotografem Bryan Adams. U této příležitosti uvedl hudebník a fotograf spolu s baletními tanečníky působivě na scénu novou sprchovou vaničku SUPERPLAN ZERO.

Jako choreografie elegance a preciznosti

KALDEWEI již podruhé spolupracoval s Bryan Adams. Světoznámému fotografovi a hudebníkovi se jedinečným způsobem podařilo zachytit estetický pohyb na „jevišti“ ze smaltované oceli. Pro spolupráci na tvorbě vzrušujících snímků si vybral osobnosti ze světa baletu. Balet patří mezi nejtvrdší disciplíny světa. Trvalo spoustu let, než bylo možné baletní kroky a pózy provést s patřičnou elegancí a přesností. V tomto smyslu šlo o setkání stejných principů. Věrnost detailu a dokonalosti začínající nápadem a končící zralostí výrobku pro uvedení na trh totiž hraje ústřední roli také při vytváření koupelnových objektů ze smaltované oceli.

 

Download Press Kit   SUPERPLAN ZERO

 

Renomovaný kanadský choreograf Eric Gauthier, tanečnice Arielle Martin a Tatiana Martinez a dále sólista Federico Spallitta byli před kamerou inscenováni do šesti motivů.

Po dlouhé pauze způsobené pandemií byla atmosféra v berlínském studiu prostoupena pozitivní energií. Bryan Adams zachytil sílu a eleganci pohybů nanejvýš estetickým způsobem. Snímky podněcující fantazii ukazují jen jednu část těl, pro které elegantně zapuštěná sprchová vanička KALDEWEI vytváří jeviště.

Při pohledu na pevné nohy tanečního kvarteta se tak dostává do popředí i smyslová bezstarostnost momentu sprchování.

Bryan Adams:

 

„Bylo pro mne velkým potěšením

opět spolupracovat s KALDEWEI a

na jedinečné scéně zachytit eleganci

baletních tanečnic a tanečníků,“

 

komentuje kanadský fotograf a hudebník svou práci.

 

 

V letošním létě navázal KALDEWEI s velkou radostí na spolupráci s Bryan Adams, která začala v roce 2020 prezentací umyvadlových mís Ming a Miena, u níž stálo v popředí poselství spojenectví prostřednictvím hygieny. Kanadský rockový hudebník, který je již více než dvě desetiletí také celosvětově vyhledávaným fotografem a který v Berlíně v roce 2003 publikoval svůj „ZOO Magazine“, vydal v této době čtyři rozsáhlé svazky fotografií ve spolupráci s uměleckým a fotografickým vydavatelstvím Steidl. Nedávno Bryan Adams nafotil také snímky pro renomovaný a velmi žádaný kalendář Pirelli 2022 vycházející v limitované edici.

 

 

Superplan Zero

 

Nová sprchová vanička KALDEWEI Superplan Zero okouzluje dokonale rovným povrchem splývajícím s podlahou koupelny. Nulové prahy, nulové hrany a nulové kompromisy díky široké škále barev a rozměrů. Nula je v názvu také proto, že KALDEWEI při vývoji výrobku postavil do popředí přání zákazníka a navrhl nejenom na první pohled elegantní produkt pro podlahu koupelny, ale také jej vyrobil novým, patentovaným výrobním postupem. Základem je smaltovaná ocel: Luxusní díky povrchu a designu podobnému sklu a zároveň trvale udržitelná díky své bezpodmínečné odolnosti a stoprocentní recyklovatelnosti. Superplan Zero vyznačující se elegantními liniemi navrhl oceňovaný berlínský produktový designér Werner Aisslinger.

 

Objevit právě teď

SUPERPLAN ZERO je ze tří stran přístupná zcela bezbariérově a bez jakýchkoli výškových rozdílů se začleňuje do celkového vzhledu koupelny.

Jasně definované hrany a ostré poloměry rohů umožňují minimální velikost spár a jednotný vzhled.

 

Minimalistický design.

Díky umístění odtoku u stěny vzniká průběžná rovná plocha, zaručující bezpečnou stabilitu při stání.

55 rozměrů a široká škála barev a povrchů KALDEWEI.

 

Menší montážní výška pro snadnou instalaci v úrovni podlahy.

SUPERPLAN ZERO je mistrovský kousek z udržitelné smaltované oceli instalovaný v úrovni podlahy. Bezbariérový přístup a extrémně precizně zpracované poloměry rohů povyšují extra plochou sprchovou vaničku nad běžnou vydlážděnou sprchovací plochu. Extra velká plocha pro stání s téměř nepostřehnutelným spádem a odtok umístěný u stěny zaručují nevšední zážitek ze sprchování. Rozsáhlá škála rozměrů a barev dokáže splnit jakýkoli požadavek, pokud jde o plánování a individualizaci. Spokojeni ale budou i profesionálové díky časově úsporné montáži, kterou umožňují instalační systémy KALDEWEI, a malé montážní výšce – a to i u velkoformátových sprch.
 

 

SUPERPLAN ZERO