1. PLÁNOVÁNÍ

Natural Union


Photographer Bryan Adams

Hudební legenda Bryan Adams uvádí pro KALDEWEI na scénu kolekci umyvadel 2021. Tímto uměleckým počinem vytváří emocionální symbol spojenectví a hygienického povědomí v těchto kontroverzních časech.

Text:KALDEWEI
share

Bryan Adams je nejenom věhlasný hudebník, ale také oceňovaný fotograf s mimořádným smyslem pro odstíny. S velkým citem pro detail a zcela neobvyklým způsobem se pro nás ujal prezentace umyvadlových mís ze smaltované oceli. V souladu s mottem #NaturalUnion vznikla velmi intenzivní spolupráce mezi Bryanem Adamsem a KALDEWEI. Těžištěm spolupráce je emocionální koncept fotografií s vysoce aktuálním poselstvím.

 

 

Pracovní název „Natural Union“ je přitom zdánlivě v rozporu se zásadou dnešní doby, kterou je udržování odstupu.

Pokud však budeme brát odpovědnost vůči svému okolí a svým blízkým vážně, budeme si o to blíž.

Bryan Adams

 

„Všichni jsme navzájem přirozeným způsobem spojeni a máme nepsanou povinnost brát ohled na sebe navzájem i na naše okolí – každodenní gesta, jako například mytí rukou, jsou dnes důležitější než kdy před tím.“


Ze zákulisí: #NaturalUnion

Aby mohl Bryan Adams vytvořit výrazově silné fotografie, setkalo se na konci srpna v berlínském fotoateliéru šest lidí různého věku, pohlaví a národnosti. Pod tekoucí vodou, která proudí do umyvadlové mísy ze smaltované oceli, vznikly smyslové dotyky rukou. To otevírá nový pohled na soužití lidí v dnešních kontroverzních časech.

Jak vznikaly expresivní fotografie Bryana Adamse včetně všech podrobností provázejících celý proces, najdete v naší fotogalerii a v našem exkluzivním filmu o vzniku fotografií. Samozřejmě si zde můžete prohlédnout jedinečné, emocionální motivy Bryana Adamse.

 

video

V hlavní roli hrály:
umyvadlové mísy MING a MIENA

Miena

V rámci kolekce mís 2021 se oblíbené umyvadlo MIENA ze smaltované oceli dočká skutečného ohňostroje barev. Trendové barvy budou k dostání od ledna 2021.

 

Zjistit více

Ming

MING je nová umyvadlová mísa od KALDEWEI. Upoutá zejména svými čistými liniemi s charakteristickým prvkem „Ming“. Dokonalá symbióza v tradičním a moderním designu.

 

Zjistit více