1. PLÁNOVÁNÍ
  2. Umyvadlové mísy

Umyvadlové mísy – vysoká krejčovina umyvadlového designu


Umyvadlová mísa je výjimečným designovým prvkem v koupelně. Zažijte jedinečné filigránní zpracování a exkluzivní individualitu spojenou s přesvědčivými vlastnostmi naší smaltované oceli KALDEWEI.

Umyvadlová mísa je výjimečným designovým prvkem v koupelně. Zažijte jedinečné filigránní zpracování a exkluzivní individualitu spojenou s přesvědčivými vlastnostmi naší smaltované oceli KALDEWEI. V koupelně hostů nebo rodinné koupelně: Umyvadlové mísy jsou atrakcí v každé koupelně. Tenké stěny mísy působí téměř jako by se vznášely ve vzduchu a každému prostoru propůjčí jedinečnou lehkost. Jemné linie uvolňují vzhled koupelny, ale současně magicky přitahují pohled.

„Naše umyvadlové mísy KALDEWEI jsou ztělesněním kombinace jemnosti a odolnosti a nejlepším příkladem toho, co dokáže smaltovaná ocel.“


Naše umyvadlové mísy KALDEWEI přesvědčují jedinečným designem s absolutně individuálním, jemným a osobním charakterem. Zároveň jsou díky materiálu smaltovaná ocel KALDEWEI natolik robustní a odolné, že vyhoví všem požadavkům každodenního života.

MING

Naše nová umyvadlová mísa MING vytváří dokonalou symbiózou tradice a moderního designu. Její silueta inspirovaná asijskými vázami Ming okouzlí obzvláště jemným designem. Exkluzivní řada se vyznačuje úzkými okraji a velkorysou vnitřní hloubkou. Ať už klasicky jednoduchá koupelna nebo experimentální ztvárnění – elegance nové mísy MING ponechává prostor pro vize, které proměňují koupelny v útočiště, jež poskytují trvalé potěšení. Stejně jako všechny naše udržitelné koupelnové objekty je mísa vyrobena z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI. Může tedy vypadat nádherně jemně – a přesto je mimořádně odolná, takže si její krásu můžete užívat každý den, znovu a znovu. Díky integrovanému Perl-Effektu klouže špína a vodní kámen jednoduše po povrchu. 

 

Zjistit více

MIENA kulatá

Umyvadlová mísa MIENA je absolutním optickým lákadlem a vypovídá o exkluzivním stylu v koupelně. S neskutečnou lehkostí a estetičností se kulatá varianta MIENY téměř vznáší nad podstavcem. Svým tvarovým pojetím symbolizuje individualitu a čistou harmonii. Mísu MIENA navrhla designérka Anke Salomon, která se nechala inspirovat jasnými, čistými liniemi přírody. MIENA je skvělým příkladem toho, čeho může náš materiál smaltovaná ocel dosáhnout. Mísa je totiž nejenom nádherně jemná, ale také extrémně odolná a praktická pro každodenní použití. A díky integrovanému Perl-Effektu je navíc nenáročná na péči. Nyní nové: Objevte kulaté mísy MIENA v našich trendových barvách. Syté barevné tóny Navyblue Matt, Deep Dream, Sweet Love a Soft Touch byly navrženy exkluzivně pro nadčasový design mísy MIENA. 

 

Zjistit více

MIENA hranatá

Hranatá varianta mísy MIENA přesvědčí svými čistými liniemi a vytváří obzvláště harmonický pocit z prostoru koupelny. Designérka Anke Salomon navrhla kromě kulaté mísy MIENA také čtvercovou a obdélníkovou variantu – inspirována „nejlepší designérkou světa: přírodou“. Hranatá mísa MIENA upoutá relativně malými poloměry a čtvercovým, smaltovaným krytem odtoku. Díky svému minimalistickému a exkluzivnímu vzhledu ji lze optimálně kombinovat s vysoce kvalitními armaturami. Je vyrobena z udržitelné smaltované oceli a opatřena technologií úpravy povrchu Perl-Effekt, takže hravě odolá veškeré zátěži běžného dne. S mísou MIENA se místo pro mytí mění ve zvláštní atrakci.

 

Zjistit více

CAYONO

Zcela novým výrobkem v sortimentu KALDEWEI je mísa CAYONO. Doplňuje naši oblíbenou produktovou řadu CAYONO, jejíž součástí je i extra plochá sprchová vanička CAYONOPLAN a koupací vana CAYONO. Modelová řada CAYONO od KALDEWEI je ekonomickým designovým řešením pro koupelny. Navržena pro použití v moderních koupelnách, upoutá mísa CAYONO čistými liniemi završenými měkce zaoblené tvary. Zvláštnost na míse: Díky jedinečné hloubce je to nejenom krásný designový objekt, ale také řešení pro koupelny optimálně vhodné pro každodenní použití. Jemné stěny získávají zásluhou smaltované oceli KALDEWEI nepředstavitelnou odolnost a lze je díky velkorysým poloměrům rohů extrémně dobře čistit. Tvar nové mísy CAYONO optimálně doplňuje náš stávající sortiment mís. 

 

Zjistit více