(CZ)
Plánování
Online plánovač koupelny

PLÁNOVÁNÍ KOUPELNY

Chcete rekonstruovat nebo modernizovat koupelnu, měnit její vybavení nebo vybudovat zcela novou koupelnu? Podpoříme vás užitečnými tipy pro profesionály, online plánovačem koupelny a dalšími nápady, které využijete počínaje plánováním a konče hotovou koupelnou snů.
Začněte s plánováním koupelny online hned teď

Online plánovač koupelny

Náš online plánovač koupelny je dokonalým nástrojem, pokud si chcete koupelnu sami naplánovat nebo si chcete udělat představu o tom, jak by mohla vypadat vaše budoucí vysněná koupelna.

Prostřednictvím našich vzorových koupelen si můžete dle vašeho přání vybrat plánovací šablony, které lze přímo přenést do plánování virtuální koupelny. Nebo si můžete zcela podle vašich představ a přání naplánovat svou vlastní koupelnu snů. Vyberte si svůj půdorys, přidejte okna a dveře a svou koupelnu virtuálně vybavte vším, co byste si v ní přáli mít. Vyberte si své výrobky KALDEWEI a umístěte je vhodně do prostoru.

Je nyní vaše online plánování koupelny dokonalé? Pak si jednoduše pošlete hotový plán a/nebo jej předejte řemeslníkovi KALDEWEI, kterému důvěřujete. Hotovo! Tak snadné může plánování koupelny být!

Příklady & Plánovací šablony plánování koupelny


NYNÍ VYBERTE ŠABLONU PRO 3D PLÁNOVÁNÍ KOUPELNY:

MALÁ, ALE PARÁDNÍ

Venkovský styl

Sen v písku

VELKOMĚSTSKÁ KOUPELNA

VE JMÉNU UDRŽITELNOSTI

BERLÍNSKÁ STARÁ ZÁSTAVBA

Naši odborníci na plánování koupelen pro vás navrhli vzorové koupelny, které se perfektně hodí jako základ pro vaše individuální plánování. Zde najdete příklady velkých, středních a malých koupelen, ve kterých je vše optimálně umístěno. Jednoduše spusťte online 3D plánování koupelny kliknutím na požadovanou vzorovou koupelnu a individuálně přizpůsobte půdorys, vybavení atd. Každý by chtěl mít krásnou a moderní koupelnu. S tím spojenou renovaci však nejeden z nás často odkládá. Z jednoho prostého důvodu: Modernizaci koupelny si stále ještě spojujeme se špínou, vysokými náklady a velkým úsilím. Podobné obavy jsou však naprosto zbytečné! Časy, kdy budování nové koupelny znamenalo enormní výdaje na čas, peníze a hlavně vaše nervy, jsou dávno pryč.

 

 

Začněte s plánováním koupelny online hned teď