(CZ)
Plánování
Reference

SILENT-YACHTS

SILENT-YACHTS

KALDEWEI instaluje umyvadlové mísy Miena do katamaránů SILENT-YACHTS poháněných sluneční energií. V říjnu 2022 vyplují první elektrické jachty nejnovější generace na moře. A na palubě budou také: nové umyvadlové mísy z recyklovatelné smaltované oceli. Koncept LUXSTAINABILITY® tím KALDEWEI poprvé přesouvá ze sanitární pevniny do všech sedmi světových oceánů.

Spolupráce německého výrobce koupelnového vybavení a výrobce lodí je v pravém slova smyslu udržitelná, neboť oba kladou důraz na ekologicky obhajitelné produkty. Lodě SILENT-YACHTS jsou poháněny solární a elektrickou energií, což jim umožňuje plout s nulovými emisemi.

KALDEWEI a SILENT-YACHTS jsou dva silní partneři, kteří mají v rámci svých aktivit trvale na mušce udržitelnost a úsporu CO2. Na podzim 2021 vyrobil KALDEWEI první špičkové výrobky z oceli bluemint® se sníženým obsahem CO2. Pro rodinný podnik neznamená „Luxstainability®“ nic jiného než kombinaci individuálního luxusu a udržitelnosti. Slovní kreace označuje strategii orientovanou na budoucnost v rámci celého výrobního procesu KALDEWEI. Oba aspekty, luxus a udržitelnost, jsou z pohledu výrobce rozhodujícími faktory pro nadčasový koupelnový design, který bude nyní poprvé použit také v moderním lodním stavitelství.

SILENT-YACHTSSILENT-YACHTSSILENT-YACHTS
Opening:

2022

KALDEWEI products:

MIENA umyvadlová mísa

Zpět na přehled