(CZ)
Plánování
Reference

ESTREL BERLÌN

Berlín

ESTREL BERLÌN

Hosté Estrelu se mohou těšit na extra ploché sprchové vaničky, umyvadla a koupací vany z udržitelné smaltované oceli KALDEWEI, jež díky nejmodernějšímu doplňkovému vybavení slibují jedinečný relaxační zážitek. Pod osvěžující proud vody zvou ve více než 1000 koupelnách hotelu extra ploché sprchové vaničky Cayonoplan, Superplan a Superplan Plus.

Hosté se kromě toho mohou ponořit do koupacích van Puro Duo, mimo jiné vybavených KALDEWEI Skin Touch nebo Sound Wave, a načerpat tak novou energii z blahodárné koupele s účinky na všechny smysly. Zatímco wellnessový systém Skin Touch poskytuje přirozený efekt „živé vody“, nabízí koupelnový audiosystém Sound Wave požitek z oblíbené hudby zcela jiným způsobem: stačí se ponořit do vody a užívat si zvučných vibrací – to vše v srdci Berlína.

Wellnessový zážitek završuje v koupelnách elegantního a estetického designu ještě 500 ladících zápustných umyvadel Puro. KALDEWEI tak jako vždy dokázal vyhovět vysokým nárokům hotelové branže, která vyžaduje estetická a udržitelná řešení s dlouhou životností.

 


first image source: Manuel Frauendorf 
all other images source: © Schumann & Partner / KALDEWEI

ESTREL BERLÌNESTREL BERLÌNESTREL BERLÌNESTREL BERLÌNESTREL BERLÌN
Interior design:

4,5 hvězdičkový hotel

Size:

1.125 pokojů a apartmá

KALDEWEI products:

665 extra plochých sprchových vaniček CAYONOPLAN, SUPERPLAN, SUPERPLAN PLUS
15 koupací vany PURO DUO se Sound Wave
2 koupací vany PURO DUO se Skin Touch a Sound Wave
554 zápustných umyvadel PURO

Town/city:Berlín

Zpět na přehled