(CZ)
Plánování
Reference
PrevNext

(copy 3)

H.O.M.E. House 2023

H.O.M.E. House 2023

H.O.M.E. House 2023 a koupelny od KALDEWEI jsou rovnocennými partnery. KALDEWEI sází na recyklovatelné výrobky a tím přispívá k odpovědnému přístupu k přírodním zdrojům.

Mezi stěžejní designy určené pro hlavní koupelnu patří mimo jiné volně stojící koupací vana ze smaltované oceli MEISTERSTÜCK OYO DUO mnichovského designéra Stefana Dieze. Stejně jako vana, jsou i extra plochá sprchová vanička SUPERPLAN ZERO a umyvadlová mísa MING vyrobeny z udržitelné smaltované oceli. Spojení vysoce kvalitního koupelnového designu a udržitelnosti nese název Luxstainability®. Také umyvadlo SILENIO a extra plochá smaltovaná vanička SCONA v koupelně pro hosty jsou zhotoveny z recyklovatelné smaltované oceli. Sprchová vanička SCONA dodává stabilitu a pokud jde o umyvadlo SILENIO, vsadila designérka Anke Salomon na přímočaré vnější kontury a měkký vnitřní tvar. Umyvadlová mísa MIENA dodává koupelně lehkost a prostřednictvím svých měkkých kontur vzbuzuje pocit ryzí čistoty. Její přírodní charakter podtrhuje odvážná volba barevného odstínu. KALDEWEI vybavuje zimní zahradu volně stojící koupací vanou MEISTERSTÜCK CONO DUO. Tvůrcem jejího vnějšího hranatého designu a současně měkkého vnitřního tvaru není nikdo jiný, než designérské studio Sottsass Associati. Vířivý systém „Skin Touch“ pečuje o pokožku, která je po koupeli měkká a hladká. V kombinaci se „SoundWave“ zaručuje v koupelně nezapomenutelný jedinečný wellness zážitek.

 H.O.M.E. House 2023 projektovala architektonická kancelář Ortner&Ortner Baukunst a rovněž koupelny byly navrženy exkluzivně pro H.O.M.E. House.

H.O.M.E. House 2023H.O.M.E. House 2023H.O.M.E. House 2023H.O.M.E. House 2023H.O.M.E. House 2023
Opening:

2023

Architect:

Ortner&Ortner Baukunst

KALDEWEI products:

MEISTERSTÜCK OYO DUO

SUPERPLAN ZERO

MING

SILENIO

SCONA

MIENA

MEISTERSTÜCK CONODUO

Zpět na přehled