(CZ)
Plánování
Reference
PrevNext

(copy 3)

H.O.M.E House 2024 

H.O.M.E House 2024 

Stejně jako v uplynulém roce vybavila H.O.M.E House 2024 spolu s KALDEWEI několik koupelen recyklovatelnými a udržitelnými výrobky. Chladný šedý beton a teplá béžová spolu vytvářejí harmonické umělecké dílo.

Koupací vana CLASSIC DUO OVAL stejně jako obě umyvadla na desku CENTRO dokonale ladí s architekturou domu postaveného technologií 3D tisku. Extra plochá sprchová vanička NEXSYS kombinuje přednosti bezespárové sprchy ze smaltované oceli a designu dlážděné sprchy s odtokovým žlabem. Koupací vana CLASSIC DUO OVAL oživuje hlavní koupelnu svou čistotou a elegancí. Dvě zcela identické opěrky zad a odtok umístěný uprostřed vany umožňují hluboký wellness zážitek také ve dvou. Obě umyvadla CENTRO vytváří harmonické spojení a matně černé sprchové plochy SUPERPLAN dodávají potřebný kontrast. Základním motivem v koupelně pro hosty je matná černá. Je obsažena ve všech prvcích koupelny, stejně jako ve všech výrobcích. SUPERPLAN ZERO se sama stává podlahou, takže umožňuje snadný, bezbariérový přístup do sprchy ze tří stran. Na světlé podlaze wellnessové koupelny vytváří koupací vana MEISTERSTÜCK OYO DUO dojem, jakoby volně plula prostorem. Mnichovský designér Stefan Diez použil vejcovitý design a vytvořil tak skulpturální objekt, který dokáže i malé koupelny proměnit v soukromé lázně. Barevný odstín se zrcadlí v obou umyvadlových mísách MIENA.  

Autorem designu domu H.O.M.E. 2024 je architektonická kancelář JASPER a také koupelny byly navrženy exkluzivně pro dům H.O.M.E.

H.O.M.E House 2024 H.O.M.E House 2024 H.O.M.E House 2024 H.O.M.E House 2024 
Opening:

2024

Architect:

JASPER architects

KALDEWEI products:

CLASSIC DUO OVAL

CENTRO

NEXSYS

SUPERPLAN ZERO

SUPERPLAN

Meisterstück OYO DUO

MIENA

 

Zpět na přehled