(CZ)
Plánování
Reference
PrevNext

(copy 3)

Private residence of Sandra Hunke

Private residence of Sandra Hunke

Funkčnost, udržitelnost a nezaměnitelný design – to jsou pro Sandru Hunke nejdůležitější faktory, které zohlednila při plánování koupelny pro náročné. Instalatérka zařízení je momentálně zřejmě nejznámější instalérkou v Německu. I za hranicemi Evropy žádaná modelka a influencerka s více než 70 000 sledujícími na Instagramu baví své široké publikum zajímavými příspěvky a příběhy. A stejně tak to bylo i s její vlastní stavbou: Letos na podzim si Sandra Hunke splnila svůj sen a konečně se pustila do rekonstrukce vlastní koupelny – vše zdokumentovala na sociálních sítích a doplnila o zábavné a zároveň poučné fotografie a videa. Zlatými hřeby jejích nových soukromých lázní jsou prémiové produkty od KALDEWEI z udržitelné smaltované oceli.

Proč nejraději instaluje prémiové produkty od KALDEWEI z recyklovatelné smaltované oceli, nám 29letá instalatérka zařízení prozrazuje zcela bez okolků: „Vybavení by mělo fungovat, ale zároveň dobře vypadat a mít jistý punc jedinečnosti. Zejména u sanitárních výrobků by se nemělo šetřit na materiálu. Smaltovaná ocel dobře uchovává teplo a je extrémně odolná,“ vysvětluje Sandra. K tomu se u udržitelné smaltované oceli přidávají další skvělé vlastnosti jako odolnost proti nárazu, poškrábání a v neposlední řadě hygieničnost.

Ve své koupelně snů se Sandra rozhodla pro hranatou umyvadlovou mísu Miena s jemným okrajem a luxusní wellness koupací vanu Conoduo. Vše zabudovala a namontovala ve vlastní režii – mezi modelingovými zakázkami a stavbami pro zákazníky.

Private residence of Sandra HunkePrivate residence of Sandra HunkePrivate residence of Sandra HunkePrivate residence of Sandra HunkePrivate residence of Sandra HunkePrivate residence of Sandra Hunke
KALDEWEI products:

Miena, Conoduo, Skin Touch, Sound Wave

Zpět na přehled