(CZ)
Plánování
Reference
PrevNext

(copy 3)

Soukromý bungalov

Soukromý bungalov

Německo-americký pár designérů Talitha a Michael Bainbridge zrekonstruovali bungalov ze 70. let podle principů udržitelnosti. V koupelně padla volba na extra plochou sprchovou vaničku a tři umyvadla z recyklovatelné smaltované oceli od KALDEWEI.

Udržitelnost a ekologie pro ně není jen slovo, nýbrž hraje u těchto odborníků na bytový design rozhodující roli v profesním i soukromém životě. „V případě našeho rodinného domu jsme se zcela vědomě rozhodli pro rekonstrukci původního bungalovu, a ne pro novostavbu. Naší zásadou je, vytvářet méně odpadu, což pro nás představuje smysluplnou a praktickou cestu udržitelnosti. Dbali jsme na to, aby pokud možno všechny výrobky, které jsme v našem domě instalovali, byly co nejvyšší kvality a díky tomu dlouhověké, a aby se při pozdější výměně daly snadno zlikvidovat nebo dokonce recyklovat,“ vysvětluje Talitha Bainbridge.

Design výrobků, kvalita materiálu smaltovaná ocel a v neposlední řadě i vlastní výroba velmi záhy designérský pár přesvědčily. Talitha a Michael Bainbridge se pro svou rodinnou koupelnu rozhodli použít dvě umyvadlové mísy MIENA a jednu extra plochou sprchovou vaničku NEXSYS. V případě malé koupelny pro hosty se nadchli ušlechtilou zelenou barvou a sáhli po prostorově úsporném umývátku CONO.

Soukromý bungalovSoukromý bungalovSoukromý bungalovSoukromý bungalovSoukromý bungalov

Zpět na přehled