(CZ)
Plánování
Reference
PrevNext

(copy 3)

V Tower

Praze

V Tower

Koncem roku 2017 byl v Praze slavnostně otevřen jedinečný objekt V Tower, jež velkoměstu dodává výrazné doplnění nezaměnitelnosti. Se svými 104 metry je budova, jejíž výrazný tvar připomíná písmeno V, nejvyšším obytným objektem v Česku. Na třiceti poschodích nabízí V Tower prostor pro život a bydlení na nejvyšší úrovni. Obytné prostory se pyšní nejenom fantastickým výhledem na hlavní město České republiky, nýbrž také do detailu promyšleným vybavením jednotlivých bytů, a to jak z technického tak i estetického hlediska. Ve výjimečné exkluzivitě nezaostávají ani koupelny: ty byly vybaveny 115 koupacími vanami ze znamenité smaltované oceli KALDEWEI a nabízejí nejvyšší kvalitu a dokonalý design.

Francouzská okna všech bytů otevírají svým obyvatelům impozantní výhled na historické centrum Prahy a zeleň okolních parků – a to samozřejmě i z koupelen. Při zařizování koupelen vsadili realizátoři V Tower na značku KALDEWEI: Celkem 115 koupacích van ahlenského výrobce sanity zve ke koupání a relaxaci.

V prostorných střešních bytech bylo instalováno osm koupacích van Meisterstück Centro Duo Oval: Tyto volně stojící vanové modely se smaltovaným panelem umístěné přímo před francouzskými okny se vyznačují tvarově čistými liniemi a dokonalým začleněním do celkového vzhledu koupelen. Ve většině koupelen pak padla volba na koupací vanu KALDEWEI Classic Duo, která zaujme svým klasicky ušlechtilým vzhledem.

V TowerV TowerV TowerV TowerV Tower
Opening:

2017

Units:

122 bytů a 8 střešních bytů

KALDEWEI products:

103 CLASSIC DUO
8 MEISTERSTÜCK CENTRO DUO OVAL
1 CENTRO DUO OVAL
1 CENTRO DUO
1 CONODUO
1 PLAZA DUO

Town/city:Praze

Zpět na přehled