(CZ)
Plánování
Reference
PrevNext

(copy 3)

Hotel Indigo Warsaw Nowy Świat

Varšavě

Hotel Indigo Warsaw Nowy Świat

Když se umně spojí důstojnost původní architektury s moderním interiérovým designem, vzniknou inspirativní prostory – tak je tomu v hotelu Indigo Warsaw Nowy Świat ve Varšavě. Stylový 4hvězdičkový hotel řetězce InterContinental sídlí ve více než sto let staré architektonické památce uprostřed obchodní třídy Nowy Świat. Pozdější moderní a zčásti plně prosklená dostavba budovy nabízí nejenom nádherný výhled na staré město a siluetu polské metropole přímo z pokojů, ale také skvěle padnoucí kabát minimalistickému interiéru s akcenty v sytých barvách.

Hotelové exkluzivitě a individualitě nezůstávají nic dlužny ani koupelny. V těchto prostorách se hotel Indigo rozhodl pro koupelnové objekty od KALDEWEI, které díky svému tvaru a vysoké hodnotě představují nejvhodnější řešení koupelnového vybavení pro hotelové pokoje. Vany přímočaře puristického designu řady KALDEWEI Puro přesvědčují svou prostou elegancí a stejně jako všechna další řešení od KALDEWEI rovněž ušlechtilým materiálem.

Hotel Indigo Warsaw Nowy ŚwiatHotel Indigo Warsaw Nowy ŚwiatHotel Indigo Warsaw Nowy ŚwiatHotel Indigo Warsaw Nowy ŚwiatHotel Indigo Warsaw Nowy ŚwiatHotel Indigo Warsaw Nowy Świat
Interior design:

4 hvězdičky

Size:

60 pokojů

KALDEWEI products:

11 koupacích van PURO
1 Meisterstück CENTRO DUO OVAL
47 sprchových vaniček v úrovni podlahy CONOFLAT se Secure Plus v lávové černé matné a alpské matné bílé z kolekce Coordinated Colours.

Town/city:Varšavě

Zpět na přehled