(CZ)
Plánování
Vysněné koupelny

Vysněné koupelny

 

Ztvárnění koupelen, moderní koupelny, krásné koupelny: Nápady pro moderní koupelny


Koupelna snů je jednoduše koupelna, se kterou jste po všech stránkách spokojeni. Skutečné koupelny snů totiž znamenají něco víc než jen krásné koupelny. Jsou to koupelny, jejichž prvky, členění a funkce jsou optimálně sladěny se zvyky a nároky svých uživatelů. Na příkladech nejkrásnějších vzorových koupelen Vám ukážeme, jak si můžete moderně a komfortně zařídit svou vlastní koupelnu. Individuální design hraje při realizaci koupelen stále důležitější roli. KALDEWEI vyšel vstříc přáním a především kreativitě svých zákazníků a v uplynulém roce spustil na svých webových stránkách nový online plánovač koupelny. Od této chvíle jsou v něm k dispozici ještě lepší nástroje pro plánování a navíc byl také rozšířen o další zajímavé funkce.

 

ZAČNĚTE PRÁVĚ NYNÍ A NAPLÁNUJTE

 

Objevte vysněné koupelny

Sledujte s námi, jak navrhnout koupelnu, abyste z ní měli radost každý den – díky modernímu designu a skvělým nápadům pro koupelny, které uspokojí jakýkoliv vkus a vypořádají se s každou prostorovou situací. Naše obrázky koupelen prezentují vysněné vzorové koupelny, které mají především jedno společné: Jsou realizovatelné!

 
Krásné koupelny – tipy pro Vaši novou koupelnu snů


Využití prostoru: Jedním ze znaků moderního ztvárnění koupelen je dokonalé využití prostoru.


Velkoformátové dlaždice: Velké dlaždice na stěnu a podlahu jsou velice moderní a ideálně se hodí zejména pro velké koupelny.


Světlo a barva: Volbou správného osvětlení a barvy získáte z prostoru koupelny ještě více a vytvoříte nádhernou atmosféru. Podle typu prostoru můžete zvolit osvětlení na stropě nebo také na stěně. V moderních koupelnách snů najdete často napínavé akcenty, které vytváří světlo ve sprše v úrovni podlahy. Náš tip: Zejména malé koupelny vyžadují hodně světla.


Nábytek: Díky modernímu koupelnovému nábytku získáte dostatečně velký odkládací prostor. Důležité: Zvolte výhradně nábytek, který je určen speciálně pro použití ve vlhkých prostorách. Normální nábytek tyto požadavky nesplňuje. Materiály moderního koupelnového nábytku jsou upraveny pro podmínky v koupelně.


Sprcha v bezbariérové koupelně: Sprchy v úrovni podlahy jsou v moderních koupelnách absolutní nutností. Jejich nadčasový design zaručuje, že i po mnoha letech zůstanou stále vysoce aktuální.


Trendové dřevo: Použití dřeva a ostatních přírodních materiálů v koupelně je stylové a zcela v souladu se současnými trendy. Tyto materiály však musí být speciálně upraveny pro použití v koupelně, aby odolaly i vysoké vlhkosti.


Dlaždice: Pro podlahu a stěny v koupelně jsou dlaždice ideální. Jako obklad podlahy ve sprchách v rovině podlahy však nejsou dlaždice vhodnou alternativou k moderní extra ploché sprchové vaničce, ať již z pohledu designu či hygieny a životnosti.


Luxus: Že nemohou malé koupelny vypadat luxusně? Chyba lávky. Volbou správného vybavení dodáte i malým koupelnám vysoký styl a dokonalý komfort. A nemusí to být hned umístěním volně stojící vany. Rozhodující je pouze správné naplánování koupelny.


Styl: Vyberte si pro svou koupelnu umyvadlo, WC, koupací vanu a sprchu v jednotném designu a armatury téže řady. Vaše koupelna tím získá stylovou, jednotnou atmosféru.

Vysněné koupelny


Je zcela jedno, jaké představy o své koupelně máte, zda si přejete bezbariérovou koupelnu, s nebo bez koupací vany, s velkou nebo malou sprchou, volně stojící koupací vanou, s malým umyvadlem, velkým umyvadlem nebo dvojumyvadlem, s nápadným osvětlením nebo nepřímými zdroji světla, wellness oázu s trochou luxusu navíc, například se sprchovacím WC nebo si přejete jednoduché WC pro hosty pro malé koupelny, extravagantní armatury, výrazné nebo decentní barvy, pro velké nebo malé koupelny, pro mnoho nebo méně místa na koupelnový nábytek, s funkčním zařízením ve stylu Smart Home nebo klasickou koupelnu: KALDEWEI nabízí širokou paletu sprch, umyvadel a koupacích van pro Vaši moderní koupelnu. Se správným plánováním inspirovaným našimi nápady pro moderní koupelny se Vaše nová koupelna zajisté stane velmi ceněným prostorem v domě.


Vzdušné, inspirované zemitými tóny i opulentní – existuje tisíc možností ztvárnění Vaší vysněné koupelny. Pokud jde o velikost prostoru nebo oblíbené barvy, žádná koupelna se nepodobá té další. A to je také dobře. Inspirujte se, nechejte na sebe působit aktuální koupelnové trendy a sbírejte nápady pro svou koupelnu. Pokud rekonstruujete starou koupelnu anebo stavíte novou: S využitím naší galerie se Vám jistě podaří zcela individuálně navrhnout svou vlastní koupelnu a Vaše krásné sny se změní v ještě krásnější skutečnost!


Věděli jste to? Co vlastně znamená „moderní“?
Pojem „moderní“ je méně povrchní, než si možná myslíte. Označuje totiž něco, co odpovídá nejnovějšímu stavu. Slovo „moderní“ se zejména v koupelně netýká jen stylu, designu a vzhledu, nýbrž zahrnuje také nejnovější stav techniky a funkčnosti. S koupelnou, která je moderní, tedy nebudete pouze trendoví, ale můžete se spolehnout na to, že ve Vašich výrobcích nejsou ukryty žádné zastaralé technologie. Z toho vyplývá, že moderní pojetí je nejlepším základem pro ztvárnění a plánování koupelny s jistou budoucností.