(CZ)
PLÁNOVÁNÍ
Vysněné koupelny
Berlínská stará zástavba
Vysněné koupelny

Berlínská stará zástavba

Nechte se inspirovat našimi koupelnami a nasbírejte nápady pro Vaši individuální koupelnu snů.

K plánovači koupelny

Text:KALDEWEI
share

Teplé, tlumené tóny této koupelny snů ve starém berlínském bytě zvou ke strávení příjemných chvil. Je to ten nejkrásnější výsledek s láskou a do detailu naplánované koupelny. Dlaždicový mustr na podlaze je v dokonalé harmonii s tmavými stěnovými dlaždicemi, které vedle toho vytváří napínavý kontrast s extra plochou sprchovou vaničkou, koupací vanou a umyvadlem od KALDEWEI. Extra plochá sprchová vanička v úrovni podlahy CAYONOPLAN, koupací vana CAYONO DUO a umyvadlo PURO S jsou perfektním triem určeným pro koupelny. Jeden materiál a jeden nadčasový styl – to je dokonalá souhra.

Extra plochá sprchová vanička, koupací vana a umyvadlo od KALDEWEI.
Perfektní trio pro koupelny.

Koupací vana PURO DUO změní koupelnu v individuální wellness oázu. Její čistý a puristický design se skvěle začleňuje do celkového vzhledu, přitom však zůstává nepopiratelným zlatým hřebem prostoru. Koupací vana s jemně tvarovanými opěrkami zad nabízí velkorysý vnitřní prostor a díky tomu i mimořádný komfort. A také dvě osoby v ní najdou dostatek místa pro uvolňující koupel. Ušlechtilý design zde však v žádném případě neznamená komplikovanou péči. Naše koupelnová řešení jsou vyrobena z hodnotné smaltované oceli a dokáží bez újmy odolávat nejrůznější zátěži běžného dne. Materiál lze velmi snadno čistit, je odolný proti poškrábání, nárazu i chemikáliím. Kvalita, kterou oceníte každý den, znovu a znovu. A která dlouho vydrží.


K PURO DUO >


Více k materiálu  >

S naší extra plochou sprchovou vaničkou CAYONOPLAN je i ranní sprchování nevšedním zážitkem. Navíc je královnou proměny mezi sprchovými vaničkami. Díky 22 různým rozměrům a 17 barvám se totiž pro každý design koupelny najde vhodné řešení. A ještě máte na výběr: Chcete extra plochou sprchovou vaničku barevně přizpůsobit podlahové krytině, nebo dáte raději vědomě přednost napínavému kontrastu světlá–tmavá? Jisté však je, že nakonec uděláte radost i instalatérovi: Protože, jak je tomu zvykem u všech našich koupelnových řešení, lze CAYONOPLAN velmi snadno instalovat. Přitom se stavitel může rozhodnout, zda bude instalovat na dlaždice nebo zcela v úrovni podlahy. Obojí je totiž možné. Můžete se tak sami rozhodnout.

Vyzkoušejte ale nejprve náš produktový konfigurátor a vytvořte si svou vlastní CAYONOPLAN.


KONFIGUROVAT CAYONOPLAN  >

Hvězdná designérka Anke Salomon proměnila náš materiál smaltovaná ocel v umyvadlo na desku nejkrásnějšího tvaru – PURO S. Okouzlí vás svým čistým a velkorysým tvarem. A co je na tomto designovém kousku úplně nejlepší? Nevyžaduje vůbec náročnou péči. Díku Perl-Effektu zůstává povrch čistý, nejsou na něm vidět žádné stopy po vodě. Stejně jako sprchu a koupací vanu lze naše umyvadlo PURO S zcela snadno čistit, je tedy více než dobře připraveno pro každodenní použití.
Přečtěte si zde více o přednostech materiálu smaltovaná ocel.


K PURO S  >

Dokonalé plánování koupelny neexistuje. Může být však velmi individuální. Pro každý vkus a pro každou prostorovou dispozici máme totiž připravené vhodné řešení. Ať již je vaše koupelna malá, velmi úzká či velká luxusní, anebo chcete zařídit koupelnu pro hosty – s koupací vanou, extra plochou sprchovou vaničkou a umyvadlem ze smaltované oceli máte k dispozici tým snů, který splní váš sen o individuální koupelně.
A na cestě od inspirace až ke konkrétnímu plánování vás rádi doprovodíme. Porozhlédněte se na našich stránkách a využijte rovněž náš praktický produktový konfigurátor, najděte si vzorkovnu koupelnového vybavení ve Vašem okolí pomocí funkce vyhledávání koupelnového studia anebo se informujte o možnostech finanční podpory. Přejeme Vám mnoho zábavy na cestě za Vaší vysněnou koupelnou.

A pokud byste potřebovali ještě více péče: Objednejte si náš zpravodaj KALDEWEI. Těšíme se na Vás!


Ke zpravodaji  >

 

 

Berlínská stará zástavba