+++    15 - 21 April 2024    +++    KALDEWEI „Bath[o]philia“ at Fuorisalone    +++    Milan, Via Durini 24, Casa Flash Art    +++

(CZ)
Plánování
Vysněné koupelny
Black and White
Vysněné koupelny

Black and White


Nechte se inspirovat našimi koupelnami a nasbírejte nápady pro Vaši individuální koupelnu snů.


Mnoho zábavy při plánování!

Text:KALDEWEI
share

Plná kontrastů – tato koupelna nese motto „Black and White“. Atraktivní koupelna je vybavena SUPERPLAN PLUS, koupací vanou CENTRO DUO a umyvadlem CENTRO, vše v lávové černé matné. Zaoblené tvary umyvadla a koupací vany spolu s károvaným vzorem podlahy vytváří působivé efekty. S použitím vysoce kvalitních koupelnových řešení a kontrastního barevného ztvárnění v černé a bílé vznikla jedinečná koupelna snů určená pro všechny milovníky designu.

Bílá a černá – koupací vana CENTRO DUO 1 s panelem perfektně zapadá do barevného pojetí této koupelny. Naše koupací vana umístěná v rohu září nejenom jedinečným designem, ale také materiálem nejvyšší kvality: smaltovaná ocel KALDEWEI.

Ocel a sklo jsou ve smaltované oceli KALDEWEI natrvalo spojeny v nerozdělitelnou kombinaci materiálů, která nabízí své specifické přednosti. Ocel je pevná a snese velké zatížení a sklo je vedle toho odolné vůči chemickým i tepelným vlivům. Tato vynikající receptura je výsledkem vývoje samotné firmy KALDEWEI. Pro vysokou kvalitu na dlouhá léta, ze které budete mít radost i za 30 let.


Více o smaltované oceli KALDEWEI

Luxusní umyvadlo CENTRO skvěle zapadá do moderního designu koupelny v kontrastní černé a bílé barvě. Velkorysá odkládací plocha poskytuje dostatek místa pro individuální doplňky. Zaoblený vnitřní tvar umyvadla a stejně zaoblený, smaltovaný kryt odtoku tvoří pomyslnou spojnici s příslušnou stejnojmennou koupací vanou. Design ve jménu „dokonalé shody“. Integrovaný Perl-Effekt navíc zaručuje snadnou údržbu a trvalou krásu umyvadla každý den.

Kvalitní design, odolnost a snadná údržba – tak lze charakterizovat přednosti umyvadla Centro. Všechna umyvadla od KALDEWEI jsou sériově opatřena zušlechťující úpravou povrchu Perl-Effekt. S touto úpravou voda jednoduše klouže po povrchu umyvadla a přitom s sebou unáší téměř veškeré nečistoty a vápenaté částice. Dokonce zaschlé skvrny od vody a zbytky vodního kamene lze zcela snadno odstranit. A stejně jako na naše umyvadla ze smaltované oceli poskytujeme i na Perl-Effekt dlouhou 30letou záruku.


K umyvadlu CENTRO

 

Rovněž podlaha v této koupelně snů si pohrává s napínavou kombinací černé a bílé. Záměrně použité různé druhy materiálů zde vytvářejí zvláštní akcenty. Naše extra plochá sprchová vanička SUPERPLAN PLUS v lávové černé matné se dokonale začleňuje do designu prostoru a nabízí skvělý zážitek ze sprchování. Zaoblený vnitřní tvar a kulatý smaltovaný kryt odtoku byl použit rovněž v extra ploché vaničce, která tak perfektně ladí s designem koupací vany a umyvadla. Extra plochá sprchová vanička podtrhující barevné pojetí této koupelny s sebou přináší také mnoho dalších předností. Její souvislá plocha ze smaltované oceli se díky nepřítomnosti spár, ve kterých by se mohly usazovat bakterie a špína, velmi snadno udržuje. Krása i užitné vlastnosti sprchové vaničky tak zůstávají i po létech stejné jako první den.


K SUPERPLAN PLUS

Sprchu v úrovni podlahy ocení celá rodina. Třeba jako naši extra plochou sprchovou vaničku Superplan Plus, která díky absenci schodů a hran umožňuje snadný přístup do blahodárné sprchy. A aby se nám to ve sprše neklouzalo, je povrch opatřen úpravou SECURE PLUS zajišťující optimální stabilitu. Toto zušlechtění povrchu je téměř neviditelné, ale přesto hmatatelně protiskluzové. Natrvalo vypálené, celoplošné smaltování lze kombinovat se všemi matnými barvami kolekce COORDINATED COLOURS. Pro bezpečí a krásu v koupelně!


Více k SECURE PLUS

Nejkvalitnější design, odolný a udržitelný materiál – to je jen několik předností, kterými se může pochlubit koupací vana CENTRO. Koupací vana z udržitelného materiálu? S výrobky KALDEWEI ze smaltované oceli je to realita. Pro výrobu naší smaltované oceli KALDEWEI totiž používáme výhradně přírodní suroviny. A kromě toho lze naše výrobky na konci jejich velmi dlouhého životního cyklu ze 100 % recyklovat. Pro dlouhodobé plánování koupelny a dobrý pocit navíc.


Více ke koupací vaně CENTRO

Chci vědět více