1. PLÁNOVÁNÍ
  2. Vysněné koupelny

Boho koupelna


Jak se malá koupelna může proměnit v koupelnu snů?

Světlé barvy, ušlechtilé materiály, vysoce kvalitní výrobky a vhodné doplňky – tato malá koupelna ve stylu boho vám splní každé přání.

 

Text:KALDEWEI
share

Cayonoplan Multispace

S CAYONOPLAN MULTISPACE již nic nestojí v cestě relaxačnímu sprchování. Extra plochá a bezespárová sprchová vanička, která získala ocenění Red Dot Award za vynikající produktový design, působí přesvědčivě i v malých koupelnách s nedostatkem místa. Tato koupelna ukazuje, jak skvěle lze kombinovat smaltovanou ocel s přírodní dřevěnou podlahou. Vanička CAYONOPLAN MULTISPACE je standardně vybavena protiskluzovým povrchem SECURE PLUS. 

Nástěnné umyvadlo PURO

Nástěnné umyvadlo PURO nabízí elegantní a zároveň prostorově úsporné řešení pro mycí prostor. V kombinaci se zlatými armaturami se v této krásné koupelně skvěle uplatní jedinečná smaltovaná ocel KADEWEI. Tento materiál má dlouhou životnost a je velmi robustní. Díky povrchu opatřenému Perl-Effektem je nástěnné umyvadlo PURO obzvláště hygienické a snadno se čistí. Designérka Anke Salomon se nechala inspirovat přírodou a vytvořila nadčasové umyvadlo s čistým tvarem. Vnitřní prostor má díky minimalizovaným precizním okrajům velkorysé rozměry, takže umyvadlo PURO působí v malé koupelně jako skutečný prostorový zázrak. 

 

Seznamte se hned teď

Bezbariérově i v nejmenším prostoru

S vaničkou CAYONOPLAN MULTISPACE můžete naplánovat bezbariérovou koupelnu i na pouhých 4 metrech čtverečních! Tato koupelna splňuje požadavky na bezbariérovou koupelnu dle DIN 18040-2. A co je rozhodující? Až 60 % plochy vaničky CAYONOPLAN MULTISPACE zabudované v úrovni podlahy lze započíst do plochy určené pro pohyb v koupelně. Jedná se tak o první bezbariérovou sprchovou vaničku s certifikací DIN CERTCO a navíc o dokonalé designové řešení pro moderní koupelny bez bariér.

Již více než 100 let přetváříme u KALDEWEI přírodní suroviny v nadčasově trvanlivé a krásné výrobky. Protože KALDEWEI jako tradiční rodinný podnik přemýšlí i z pohledu budoucích generací, zakotvili jsme téma udržitelnosti pevně do naší DNA: Naše smaltovaná ocel KALDEWEI je 100% recyklovatelná a tvoří ji z 20 % znovu použitelná ocel. Díky tomu představuje naše smaltovaná ocel pravděpodobně nejudržitelnější materiál pro výrobu sanitárního vybavení a je tak pomyslným základním kamenem zeleného stavění. Naše snažení v oblasti udržitelnosti se kromě výroby zrcadlí i v dopravě. Ekologické chování u nás totiž nekončí expedicí zboží. 
 

VÍCE O UDRŽITELNOST

Chci vědět více