1. PLÁNOVÁNÍ
  2. Vysněné koupelny

Designová koupelna


Harmonické barvy inspirované přírodou. Ušlechtilé materiály, stylové doplňky a zajímavé akcenty. K tomu koupelnové objekty z hodnotné smaltované oceli. V této koupelně snů je vše tak akorát!

Přímo k plánovači koupelny

Text:KALDEWEI
share

Koupací vana CAYONO DUO

Horká koupel a k tomu uklidňující pohled na zeleň. Lze snad jinde a jinak nechat lépe doznít den? Ponořte se do naší koupací vany CAYONO DUO z ušlechtilé smaltované oceli a nechejte se okouzlit velkým vnitřním prostorem, který nabízí dostatek místa a pohodlí při ležení. Díky odtoku umístěnému uprostřed je koupání ve dvou také velmi pohodlné. Mimochodem, odpočatí zůstanete i po koupeli, protože díky našemu snadno udržovatelnému materiálu je čištění hračkou.

 

Cayono Duo

Extra plochá sprchová vanička CAYONOPLAN

Ráno pro osvěžující začátek dne nebo večer jako očišťující závěr dne po práci, sportu a volnočasových aktivitách – a nezáleží na tom, kdy a jak se sprchujete: CAYONOPLAN je vaše sprcha! Můžete si vybrat z velkého množství rozměrů, barev a povrchů a vytvořit si svou individuální oázu pohody. 

 

Cayonoplan

Umyvadlo PURO

Umyvadlo PURO ze smaltované oceli je dalším vrcholem v této koupelně. Ve spojení s designovými světly, zrcadlem, kvalitními armaturami a kontrastním umyvadlovým nábytkem vzniká úžasně harmonický celkový obraz. Umyvadlo vyrobené z hygienické a udržitelné smaltované oceli zaujme nejen svým jedinečným designem, ale PURO je také praktickým společníkem pro každý den. A díky smaltovanému povrchu bez pórů nemají špína a bakterie žádnou šanci.

 

K materiálu smaltovaná ocel

Barevné varianty

Odvaha využít barev – zejména pokud jde o extra plochou sprchovou vaničku, nabízí se mnoho zajímavých možnosti designového provedení. Svou extra plochou sprchovou vaničku můžete buď optimálně přizpůsobit podlahové krytině, nebo vytvořit oslňující kontrast. S našimi elegantními barvami z kolekce Coordinated Colours to není žádný problém. Světlá jako písek, šedá jako břidlice a teplá jako země – naše barvy dokonale ladí s přírodním materiálem smaltovaná ocel. Protože jsou inspirovány přírodou. 

Designová koupelna