(CZ)
Plánování
Vysněné koupelny
Dům u jezera

Dům u jezera

Vítejte v této mimořádné koupelně uprostřed přírody – obklopené flórou a faunou, jakož i dech beroucím mořským panoramatem. Pro tuto koupelnu jsme použili výhradně přírodní materiály: Kámen, dřevo, přírodní stěny a objekty koupelny ze smaltované oceli KALDEWEI. Koupací vana, sprcha a umyvadlo jsou součástí naší mimořádně ekologické Limited Edition nature protect.

Text:KALDEWEI
share

S naší Limited Edition nature protect ohlašujeme novou éru udržitelného plánování koupelen. Zde se setkává nejvyšší kvalita s výrazně nižší CO2 stopou. Z tohoto důvodu je Limited Edition ztělesněním LUXSTAINABILITY®, tedy spojením luxusu a udržitelnosti. Pro sérii nature protect používáme ocel bluemint® od thyssenkrupp s o 70 procent nižším CO2. Tak je recyklovatelná smaltovaná ocele dokonce ještě ekologičtější.


NATURE PROTECT

MIENA UMYVADLOVÁ MÍSA

Se svými jemnými okraji a minimalistickým designem se hodí umyvadlová mísa MIENA výborně do přírodní koupelny. V kombinaci s naším udržitelným materiálem smaltovanou ocelí se mísa integruje ještě lépe do prostředí uprostřed přírody. MIENA je součástí naší Limited Edition nature protect. Při výrobě mísy dochází k až 21 % úspoře CO2. Totální zážitek z koupání.
 

MIENA

PURO DUO koupací vany

Kdo by se zde nechtěl vykoupat a přitom se dívat do zeleně? Naše koupací vana PURO DUO se k tomu výborně hodí. Díky odtoku umístěnému ve středu je dokonce koupání ve dvou mimořádně pohodlné. PURO DUO představuje nadčasový design s rovnými liniemi. Koupací vany z cenné smaltované oceli jsou partnerem do života: mimořádně robustní, s dlouhou životností a udržitelné. Vyrobeno z oceli bluemint® od thyssenkrupp přátelské ke klimatu se ušetří v průměru celých 59 % CO2.
 

Puro Duo

SUPERPLAN ZERO sprchová vanička

Naše SUPERPLAN ZERO je součástí Limited Edition nature protect. Mistrovské dílo mezi extra plochými sprchovými vaničkami, které navrhl berlínský designér Werner Aisslinger, zaujme svou střídmostí, citem pro detail a komfortními a udržitelnými vlastnostmi. Vyrobeno z oceli bluemint® od thyssenkrupp přátelské ke klimatu se ušetří v průměru 55 % CO2.
 

Superplan Zero

Chci vědět více