(CZ)
Plánování
Vysněné koupelny
Hamburská elegance
Vysněné koupelny

Hamburská elegance


Nechte se inspirovat našimi koupelnami a nasbírejte nápady pro Vaši individuální koupelnu snů.


Mnoho zábavy při plánování!

 

[Translate to Tschechisch:] Musterbad Hamburger Chic
Text:KALDEWEI
share

Vysoké stropy, hodně místa a velká dřevěná okna – koupelna ve staré zástavbě je snem mnoha stavebníků. A to právem, jak ukazuje tento prostor. S tlumenými tóny a velkou láskou k detailu vznikla v této koupelně snů skutečná oáza klidu. Optimální útočiště po hektickém všedním dnu. O odpočinek se postarají také naše koupelnová řešení: S koupací vanou CAYONO DUO se můžete jednoduše stáhnout do soukromí a v klidu se toulat myšlenkami. Je však také možné, že se rozhodnete pro rychlou variantu, tedy sprchu, jakou je například naše extra plochá sprchová vanička CAYONO. Puristický design završuje nástěnné dvojumyvadlo PURO.

 

 

 

Dokonalá souhra pro koupelnu.

 

 

Žádné prahy, žádné hrany. Extra plochá sprchová vanička CAYONOPLAN je vaší bránou do světa sprch v úrovni podlahy. Má vaše koupelna netradiční nebo komplikované prostorové dispozice? Pak je pro vás CAYONOPLAN ta pravá, protože nabízí nespočetné možnosti řešení pro jakoukoliv situací v koupelně. Malé a čtvercové nebo rozměrné o šířce až 170 cm – díky 22 různým rozměrům máme pro každého to pravé. Přesvědčte se sami!

 

 

Nakonfigurujte si svou CAYONOPLAN

Ryzí elegance – s nástěnným dvojumyvadlem se do koupelny stěhuje opravdový designový kousek. Designérce Anke Salomon se s řadou PURO podařilo vytvořit nejkrásnější spojení funkčnosti a estetiky. Díky velkorysému provedení nachází umyvadlo ideální uplatnění také v rodinných koupelnách. Skvělý design může být totiž zároveň praktický a velmi snadno udržovatelný. Díky Perl-Effektu nebudete mít žádné problémy se skvrnami od vody a vodního kamene. K tomu je umyvadlo extrémně robustní – vždyť je stejně jako všechny naše koupelnové objekty vyrobeno ze smaltované oceli, která odolává chemikáliím, UV záření i škrábancům a nárazům. Díky tomu zvládne nástěnné dvojumyvadlo PURO hravě veškeré úkony všedního dne.

 

 

Přednosti materiálu

CAYONO DUO zaujme velkorysým vnitřním designem. Mohou se v něm pohodlně koupat až dvě osoby a společně nechat doznít všední i sváteční den. V koupací vaně z drahocenné smaltované oceli se budete cítit po všech stránkách bezpečně. Rovný povrch uchovávající si teplo vyvolává na kůži uklidňující pocity. Zde se můžete nechat vést myšlenkami a očima se toulat po prostoru, kde váš pohled padne například na dokonalou souhru ze smaltované oceli, kterou tvoří vhodná extra plochá sprchová vanička CAYONOPLAN a umyvadlo PURO.

 

 

K CAYONO DUO

CHCI VĚDĚT VÍCE