+++    15 - 21 April 2024    +++    KALDEWEI „Bath[o]philia“ at Fuorisalone    +++    Milan, Via Durini 24, Casa Flash Art    +++

(CZ)
Plánování
Vysněné koupelny
Happy Blues
Vysněné koupelny

Happy Blues


Nechte se inspirovat našimi koupelnami a nasbírejte nápady pro Vaši individuální koupelnu snů.

Mnoho zábavy při plánování!

Text:KALDEWEI
share

Modrá jako voda, která v koupelně hraje nesporně nejdůležitější roli.
Tato koupelna snů nás nadobro pohltí, okolní svět upadne do zapomnění. Čistě, puristicky a s propracovanými tvary zde vstupují na scénu extra plochá sprchová vanička NEXSYS a umyvadlová mísa MIENA. Bílá barva se přitom efektně vyjímá na pozadí výrazných barev stěn a podlahových dlaždic. Pro nejintenzivnější zážitek ze sprchování.

Extra plochá sprchová vanička v úrovni podlahy NEXSYS budí obdiv svým zcela přímočarým a čistým designem. Jako žádná jiná sprchová vanička spojuje to nejlepší ze dvou světů. Pro toho, kdo hledá sprchu žlabového vzhledu a současně požaduje všechny přednosti materiálu, jež nabízí ničím nepřerušený povrch ze smaltované oceli, je tato sprchová vanička jako dělaná. A přitom, i když je její design vše, jen ne všední, s grácií vydrží každodenní použití. Čištění? UV záření a chemikálie? S jakýmkoli druhem zátěže si hravě poradí. V naší koupelně snů je NEXSYS v alpské bílé opatřena designovou krytkou z kartáčované nerezové oceli. Bez ohledu na to je zcela na vás, jaký povrch, jako barvu a designovou krytku si vyberete.


K NEXSYS


Malé změny, velký efekt. Díky výběru z 20 rozměrů, 17 barev, 3 typů povrchu a 5 designových krytek máte k dispozici celkem 5000 možností, jak ztvárnit svou individuální NEXSYS pro svou vysněnou koupelnu. Extra plochou sprchovou vaničku v úrovni podlahy můžete jako v tomto případě barevně odlišit od okolní podlahy a vytvořit tak zajímavý kontrast. Anebo můžete vybrat barvu podobnou podlahové krytině vaší koupelny, což s barvami z naší kolekce  Coordinated Colours není žádný problém. Nahlédněte do produktového konfigurátoru a navrhněte si svou vlastní NEXSYS.

Design až do posledního detailu. Naše designová krytka, jež zkrášluje odtokový žlab NEXSYS, představuje nejkrásnější způsob, jak nechat odtékat vodu ze sprchy. Můžete zvolit alpskou bílou, červenozlatou nebo variantu z nerezové oceli. Design odtokového žlabu vytváří zajímavý akcent k individualizaci vaší extra ploché sprchové vaničky. I přes jeho nespornou krásu dokáže odolat nejrůznější intenzivní zátěži. Splňuje totiž požadavky třídy zatížení K3 dle DIN 1253-1. Tam, kde se design setkává s funkčností.


Více k NEXSYS

Umyvadlová mísa MIENA je tvarově povedeným důkazem toho, jak filigránní může naše smaltovaná ocel KALDEWEI být. A přitom je současně také extrémně odolná. Hvězdná designérka Anke Salomon vytvořila s řadou MIENA sérii harmonických výrobků vyznačujících se čistým a nadčasovým tvarem. Klidný a zdrženlivý design, a přitom zcela jedinečný objekt pro vaši koupelnu. Na výběr je kulaté a hranaté provedení. A další velké plus: MIENU lze zcela volně umístit na konzolu nebo umyvadlovou desku. Nejste proto v žádném směru omezeni, pokud jde o výběr koupelnového nábytku. Jisté však je, že v každém případě uděláte radost instalatérovi: Manipulace s MIENOU je totiž absolutně nekomplikovaná.


K MIENĚ

Chci vědět více