(CZ)
Plánování
Vysněné koupelny
Jemná svěžest
Vysněné koupelny

Jemná svěžest


Nechte se inspirovat našimi koupelnami a nasbírejte nápady pro Vaši individuální koupelnu snů.

Mnoho zábavy při plánování!

Text:KALDEWEI
share

Koupelna vyzařující současně velkorysost i svěžest. Díky otevřenému uspořádání koupelny klouže pohled klidně po harmonických konturách a plochách. Lákadlem pro oči zde není jen uspořádání prostoru, nýbrž i barevná souhra jednotlivých koupelnových prvků.
 

Sladěna s dlaždicemi antracitové barvy se naše extra plochá sprchová vanička CONOFLAT v naší catania šedé matné barvě z kolekce Coordinated Colours perfektně rozprostírá v místnosti. Naproti tomu jsme nápadně a přitom nevtíravě uvedli na scénu naši tvarově propracovanou umyvadlovou mísu MIENA. Díky kombinaci koupelnových prvků v catania šedé a pastelových barev stěn vzniká navíc vkusný kontrast.


Ke CONOFLAT

Pohled shora prozrazuje inteligentní řešení prostoru koupelny. Dostat vše tam, kde je to potřeba, není vždy úplně lehké a vyžaduje promyšlené plánování. V této koupelně snů se to podařilo na sto procent, všechny věci mají svoje místo. Navíc jsme ušetřeni bolestivého rozhodování mezi extra plochou sprchovou vaničkou a koupací vanou a spokojeni bez kompromisů. A co nás ještě baví je fakt, že prostor i přes spoustu různých prvků nepůsobí přeplněným, nýbrž jednoznačně přitažlivým dojmem.


K našim extra plochým sprchovým vaničkám v úrovni podlahy

Nejenom barevné akcenty propůjčují prostoru jemnou svěžest, k nim se přidává například také tvar umyvadlových mís MIENA. Naše umyvadlové mísy MIENA se totiž vyznačují filigránsky působícím měkkým, zaobleným tvarem. I když by nikdo filigránskost s naším materiálem smaltovaná ocel na první pohled nespojoval, společně s designérkou Anke Salomon jsme dokázali pravý opak. I odlehčený, organicky design lze vytvořit z vysoce kvalitního a robustního materiálu.
 

K MIENĚ

 

S tvarově propracovaným designem umyvadlové mísy a koupací vany v této koupelně snů ladí naše extra plochá sprchová vanička CONOFLAT. Sprchová vanička v úrovni podlahy je zde patrná až na druhý pohled – v tomto designu koupelny je totiž dokonale sladěná s barvou podlahové krytiny. Druhou možností je naopak vytvoření cíleného kontrastu pro vyzdvižení designu extra ploché sprchové vaničky – naše kolekce barev Coordnated Colours vám v tom ponechává svobodnou volbu. S CONOFLAT z robustní smaltované oceli KALDEWEI získáte pro svou koupelnu extra plochou sprchovou vaničku, kterou lze snadno čistit a která odolá jakékoliv každodenní zátěži. A je pak jen na vás, jaké uspořádání si pro extra plochou sprchovou vaničku CONOFLAT vyberete – díky mnoha rozměrům najdete vhodné řešení pro každou prostorovou situaci. Zkuste si nakonfigurovat svou sprchovou vaničku CONOFLAT.


Ke CONOFLAT

I když vás sprcha osvěží a znovu postaví na nohy, nic nenahradí uvolňující koupel po namáhavém dni. Naše koupací vana INCAVA zve k odreagování a relaxaci. Design Anke Salomon se vyznačuje organicky plynoucími vnitřními tvary. Obzvláště působivé jsou rovněž smyslově měkce vypracované poloměry rohů a dvě identické zádově opěrky i odtok umístěný uprostřed vany. Koupací vana umožňuje díky tomu koupání ve dvou.


K INCAVA

Někdy je čas na horkou koupel.

Chci vědět více