(CZ)
Plánování
Vysněné koupelny
Koupelna Hong Kong

Koupelna Hong Kong


Ušlechtilá mramorová podlaha, hřejivé dřevěné prvky a černé akcenty se spojují s efektními produkty ze smaltované oceli v luxusní symbióze.

Nechejte se pohltit kouzlem asijské metropole Hong Kong.

Text:KALDEWEI
share


Efektní koupací vana


Na ušlechtilé mramorové podlaze této koupelny snů působí volně stojící koupací vana CENTRO DUO OVAL obzvláště elegantně. Stejně jako kopeček šlehačky na dortu zdobí bílá koupací vana koupelnu svým světlým a estetickým designem. Příjemná koupel v tomto atraktivním kousku s fantastickým výhledem na panorama Hong Kongu zaručuje nevšední relaxační zážitek. Atmosféru místnosti završují klidné, zelené akcenty.
 

K CENTRO DUO OVAL


Ušlechtilá a stylová


Černá a bílá vytvářejí v této koupelně luxusní symbiózu. Naše umyvadlové mísy MING přinášejí eleganci a individualitu do každé koupelny. Díky nabízené široké škále barev si vždy najdete svou dokonalou sestavu. Nadčasové, černé umyvadlové mísy jsou zde v perfektním kontrastu k světlému prostoru. Díky použití rafinovaných dekoračních prvků a vhodného osvětlení vznikl z koupelny propracovaný a dechberoucí prostor.

K MING


Vnímejte své emoce


Spojení vody a vzduchu pro vaši osobní, individuálně nastavitelnou blahodárnou masáž. Vířivé systémy jsou díky extrémně nehlučnému provozu velmi tiché, takže ponechávají prostor pro hlubokou relaxaci. Trysky vířivého systému v barvě koupací vany vytvářejí dokonale sladěný a elegantní vzhled.
 

K vířivým systémům


Bezpečí a elegance


Zaoblené madlo jako estetický prvek na vaně nevšedního designu. Kvalitní, masivní madlo nabízí větší pohodlí při koupání a vyšší bezpečnost při vstupování do vany i vystupování z ní.
 

K armaturám

Chci vědět více