1. PLÁNOVÁNÍ
  2. Vysněné koupelny

Koupelna plná pohody


Tahle koupelna je opravdová oáza pohody.

Zlatý hřeb: naše volně stojící koupací vana MEISTERSTÜCK DUO OVAL.

Seznamte se hned teď!

 

Text:KALDEWEI
share

Existuje snad lepší místo k relaxaci, než je tato koupelna snů? Díky přírodním barvám a materiálům vyzařuje koupelna uklidňující a pohodovou atmosféru. Velká okna s výhledem do přírody vás vyzývají, abyste pro jednou zkrátka nechali své myšlenky volně plynout.

MEISTERSTÜCK OYO DUO

Absolutním zlatým hřebem v této koupelně je naše koupací vana MEISTERSTÜCK OYO DUO. Její oválný tvar upoutá pozornost v každé koupelně. Působí to, jako by se MEISTERSTÜCK OYO DUO téměř vznášela ve vzduchu. Designér Stefan Diez se při navrhování této moderní, ale současně nadčasové, precizně tvarované vany inspiroval japonským ručně vyráběným porcelánem. S naší recyklovatelnou smaltovanou ocelí KALDEWEI zůstává Diez věrný své filozofii a propojuje nejvyšší designérské umění s udržitelností. Dvoustěnná koupací vana je však přesvědčivá i svým vysokým komfortem při ležení a lze ji perfektně začlenit i do malých koupelen.
 

Seznamte se hned teď

SUPERPLAN ZERO a umyvadlová mísa MIENA

I když někdy není na koupání čas, nabízí tato koupelna jedinečný zážitek: Díky velkému střešnímu oknu a velkorysému, bezbariérovému sprchovému koutu vzniká pocit, jako byste se skutečně sprchovali v přírodě. Naše extra plochá sprchová vanička SUPERPLAN ZERO je ideálně začleněná do daného prostoru. Dalším prvkem přitahujícím pozornost v této koupelně je naše kulatá umyvadlová mísa MIENA. Vyznačuje se puristickým designem. Robustnosti materiálu si na jemně tvarované míse sotva povšimnete.

Výrobky jsou vzájemně barevně sladěné a působí díky tomu harmonickým dojmem.
Naše kolekce barev Coordinated Colours nabízí velký výběr různých barevných odstínů - pro každou koupelnu lze najít vhodné barevné provedení.
 

DALŠÍ INFORMACE

Materiál smaltovaná ocel

V našich výrobcích se nekompromisně propojuje luxus s udržitelností. Již více než století vznikají v naší továrně v Ahlenu jedinečné koupací vany, extra ploché sprchové vaničky a umyvadla z oceli a skla. Smaltovaná ocel KALDEWEI má dlouhou životnost a je mimořádně robustní. Naše výrobky lze díky tomu používat po celá léta. Pro udržitelnost žijeme již od samého začátku, protože smaltovaná ocel KALDEWEI je udržitelná. Výrobky lze recyklovat ze 100 %, a proto představují udržitelné řešení pro vaši koupelnu.
 

DOZVĚDĚT SE VÍCE O LUXSTAINABILITY®

Chci vědět více