(CZ)
Plánování
Vysněné koupelny
Koupelna snů v rovině podlahy
Vysněné koupelny

Koupelna snů v rovině podlahy


Nechte se inspirovat našimi koupelnami a nasbírejte nápady pro Vaši individuální koupelnu snů.

Mnoho zábavy při plánování!

Text:KALDEWEI
share

Nezáleží na tom, zda máte k dispozici hodně či málo místa – v koupelně jsou vždy důležité dva faktory: Funkčnost a estetika: Například v této koupelně snů vznikla díky inteligentnímu plánování i na malém prostoru velmi stylová a velkorysá koupelna. Tmavě šedé podlahové a stěnové dlaždice zde vytváří dokonalou scénu pro naši extra plochou sprchovou vaničku v úrovni podlahy CONOFLAT a umyvadlo CONO z hodnotné smaltované oceli.

Funkčnost a estetika

 

Koupelna snů v rovině podlahy – extra plochá sprchová vanička CONOFLAT budí obdiv svým extrémně plochým designem zcela bez prahů a hran a bez jakýchkoli bariér. Do nadčasového designu se rovněž začleňuje smaltovaný kryt odtoku. Výtečná estetika jde přitom ruku v ruce s absolutní volností pohybu a optimálním komfortem při stání. Pro maximální zážitek ze sprchování! Sprcha v úrovni podlahy opticky zvětšuje prostor a současně vytváří působivý kontrast k antracitovým podlahovým dlaždicím.

 

Ke CONOFLAT

Velkorysá a tvarově dokonalá. Ušlechtilý design extra ploché sprchové vaničky CONOFLAT se zrcadlí rovněž v našem umyvadle CONO. Umyvadlo však přináší plusy do koupelny nejenom, pokud jde o vzhled. Protože je příjemné na dotyk a materiál smaltovaná ocel KALDEWEI se snadno čistí, je i zcela všední den v této koupelně opravdovým potěšením. Máte doma příliš tvrdou vodu? Na to máme Perl-Effekt. Díky velké odolnosti materiálu nemusíte mít strach ani v případě, že vám do umyvadla spadne dávkovač mýdla a podobné předměty. S umyvadlem ze smaltované oceli KALDEWEI se budete ze své koupelny radovat i za 30 let.


K umyvadlu CONO

 

Alfou a omegou je dobré plánování. Vhodné rozvržení prostoru a ujasnění priorit změní jakoukoliv koupelnu v koupelnu snů. Po rozvržení prostoru následuje design. Naše řada CONO upoutá v této koupelně svými harmonicky vedenými konturami. Celkový vzhled završuje dokonale integrovaný smaltovaný odtok. Krásné tvary nacházejí odezvu i v nás lidech. Stejně jako je tomu u uklidňující písně, která tiše a nevtíravě zní v pozadí. Mnohem lépe se cítíme, když jsme v našich vysněných koupelnách obklopeni prvky, které nám v našich nejosobnějších momentech dodávají pocit jistoty a pohody.

 

Chci vědět více