(CZ)
Plánování
Vysněné koupelny
koupelna v podkroví

Koupelna v penthousu


Tlumené barvy, dřevěné prvky a inspirativní design v kombinaci s výrobky KALDEWEI v tmavých tónech jsou mimořádně elegantním řešením pro koupelny. Tento působivý elegantní styl pomáhají utvářet inteligentně umístěné světelné prvky.

BARVY A POVRCHY

Text:KALDEWEI
share

Světlé obklady na jedné straně a tmavé stěny s nezvyklými dřevěnými prvky za umyvadlem navozují pocit klidu a uvolnění. Jednoduše se položte do vany a nechte na sebe působit okolí a výhled: takto si člověk představuje luxus. Díky udržitelnému koupelnovému vybavení z recyklovatelné smaltované oceli KALDEWEI lze dosáhnout mimořádné kombinace luxusu a udržitelnosti. Pro nás je to LUXSTAINABILITY®.

 

LUXSTAINABILITY®

Kombinace tmavé a světlé

Naše sprchová vanička NEXSYS se nenápadně, ale přesto pozoruhodně začleňuje do kompozice této koupelny snů. Souhru obkladů, podlahy a sprchové vaničky perfektně dotváří barva „teplá šedá 70 (warm grey 70)” z naší kolekce Coordinated Colours Collection. Světlé, příjemně barevné obklady tvoří kontrast k vaničce NEXSYS. Tmavé oddělení sprchy a podklad betonové barvy naproti tomu nechávají vyniknout barvu sprchové vaničky. U NEXSYS lze objednat kryt a také sprchovou vaničku v různých barvách. Pro všechny potřeby je tak možné zvolit správnou barvu a výbavu koupelny.

 

Nexsys

Tichý design – luxusní relaxace

Koupací vana PURO DUO v barvě „teplá šedá 70 (warm grey 70)“ se skvěle hodí jako vestavná varianta do světlého kamene. Jednotná barva stěny a kontrastní tmavé okenice vytvářejí klidnou atmosféru. Díky malému vestavěnému regálu a rostlinám v něm se do této koupelny snů dostává příroda a přináší pocit uvolnění. PURO DUO má odtok uprostřed a dvě identické zádové příčky, takže si lze hřejivou koupel bez problémů užívat také ve dvou. Klasická čtyřhranná varianta PURO DUO se nádherně hodí tehdy, chceme-li zachovat jasný koupelnový design i u sanitárních výrobků ze smaltované oceli.
 

Puro Duo

Oživení konceptu místnosti rozmanitými tvary

Směs světlých a tmavých barev této koupelny snů vytváří působivou kombinaci také s naším vestavěným umyvadlem PURO. Tmavá stěna a umyvadlo PURO v barevném provedení „teplá šedá 70 (warm grey 70)“ z naší kolekce Coordinated Colors Collection jsou v dokonalém souladu se světlými dřevěnými prvky a podlahou. Umyvadlo, které navrhla Anke Salomon, okouzluje puristickým designem. Stejně jako koupací vana má i umyvadlo nadčasový a jasný tvar a v místnosti okamžitě zaujme. Pozornost poutá také nezvyklé uspořádání obkladů za umyvadlem. Obklady umístěné na výšku a napříč oživují jinak velmi jasnou a jednotnou plochu podlahy a stěn. Rovněž dřevěné prvky mají pozitivní vliv na design koupelny snů v uhlazeném stylu.
 

PURO ZÁPUSTNÉ UMYVADLO

Chci vědět více