1. PLÁNOVÁNÍ
  2. Vysněné koupelny

koupelna v podkroví


Tlumené barvy, dřevěné prvky a inspirativní design v kombinaci s výrobky KALDEWEI v tmavých tónech jsou mimořádně elegantním řešením pro koupelny. Tento působivý elegantní styl pomáhají utvářet inteligentně umístěné světelné prvky.

BARVY A POVRCHY

Text:KALDEWEI
share

Světlé obklady na jedné straně a tmavé stěny s nezvyklými dřevěnými prvky za umyvadlem zprostředkují tichý a uvolněný pocit. Jednoduše si lehněte do vany a nechte na sebe působit okolí a výhled: takto si člověk představuje luxus. Díky udržitelným objektům koupelen z recyklovatelné smaltované oceli KALDEWEI se docílí zcela mimořádná kombinace luxusu a udržitelnosti. Pro nás je to LUXSTAINABILITY.

 

LUXSTAINABILITY

Kombinace tmavé a světlé

Naše sprchová vanička NEXSYS se hodí nenápadně, ale přesto pozoruhodně do kompozice této koupelny snů. Barva „teplá šedá 70” z naší kolekce Coordinated Colours Collection dokonale doplňuje souhru obkladů, podlahy a sprchové vaničky. Světlé, příjemně barevné obklady tvoří kontrast ke NEXSYS. Tmavé oddělení sprchy a podklad betonové barvy se naproti tomu podbízejí barvě sprchové vaničky. U NEXSYS lze objednat kryt a také sprchovou vaničku v různých barvách. Tak se najde pro všechny potřeby ta správná volba barvy a výbava koupelny.

 

Nexsys

Tichý design – luxusní relaxace

Koupací vana PURO DUO ve „teplá šedá 70“ se hodí jako vestavná varianta hezky do světlého kamene. Díky jednotné barvě stěny a kontrastu tmavých okenic vzniká tichá atmosféra. Pomocí malého vestavěného regálu a rostlin v regálu se dostává do této koupelny snů příroda a všechno oživuje. PURO DUO má odtok ve středu a dvě identické zádové příčky, takže si lze hřejivou koupel užívat bez problémů také ve dvou. Klasická čtyřhranná varianta PURO DUO se nádherně hodí k jasnému designu koupelny také u sanitárních výrobků ze smaltované oceli.
 

Puro Duo

Různými tvary oživit koncept místnosti

Také u našeho vestavěného umyvadla PURO má mix světlých a tmavých barev v této koupelně snů pozoruhodný účinek. Tmavá stěna a umyvadlo PURO ve „teplá šedá 70“ z naší Coordinated Colors Collection dokonale doplňují světlé dřevěné prvky a podlahu. Umyvadlo navrhla Anke Salomon a okouzluje puristickým designem. Jako koupací vana má také umyvadlo nadčasový a jasný tvar a dělá v místnosti dojem. Nezvyklé uspořádání obkladů za umyvadlem na sebe poutá pozornost. Díky obkladům na výšku a napříč se oživí jinak velmi jasná a jednotná plocha podlahy a stěny. Také dřevěné prvky mají pozitivní vliv na design koupelny snů v elegantním stylu.
 

PURO ZÁPUSTNÉ UMYVADLO

Chci vědět více