1. PLÁNOVÁNÍ
  2. Vysněné koupelny
Vysněné koupelny

Luxusní upgrade


Nechte se inspirovat našimi koupelnami a nasbírejte nápady pro Vaši individuální koupelnu snů.


Mnoho zábavy při plánování!

Text:KALDEWEI
share

S našimi volně stojícím koupacími vanami MISTERSTÜCK EMERSO, umyvadly na desku EMERSO a novinkou ze segmentu sprch NEXSYS si můžete vytvořit koupelnu zcela individuálního vzhledu.

Nádherný výhled, tmavé, uklidňující tóny a láskyplné detaily – tato koupelna slibuje ryzí luxus všedního dne. Sem se lze uchýlit a den nechat doznít v nerušeném klidu. Kdo by pak ještě vyhledával bazény a podobná veřejná zařízení? Výjimečný zážitek z pobytu v koupelně obstarají naše hodnotná řešení pro koupelny ze smaltované oceli.

S volně stojící koupací vanou MEISTERSTÜCK EMERSO přichází do koupelen skutečné umělecké dílo. Kolekci EMERSO, jejíž plynulé tvary optimálně spojují design a ergonomii, pro nás navrhl známý designér Arik Levy. Okraj koupací vany připomíná svým tvarem vlnu. Díky vnějšímu celoplošnému smaltování vytváří vana dojem sochy.

K MEISTERSTÜCKU EMERSO  >

Co jste možná nevěděli: Kromě našich vlastních designů důvěřujeme již několik desetiletí expertize a kreativitě renomovaných designérů z celého světa. Od Wernera Aisslingera přes Arika Levyho a Anke Salomon až po Sottssass Associati – tyto umělecké osobnosti pro nás navrhli jedinečné koupelnové objekty.

Více o našich designérech  >
 

Umyvadlo od Arika Levyho bylo navrženo jako dokonalý protějšek ke stejnojmenné koupací vaně. Také ono budí obdiv díky plynulým liniím. Pokud lze umyvadlo označit jako smyslové, pak je to u EMERSO díky jeho harmonickým tvarům. U vestavného provedení, tak jako v této koupelně snů, máte tu další výhodu, že jej můžete dle svých osobních představ vhodně nakombinovat s ostatními kusy koupelnového nábytku. A kdo chce stejně jako v případě koupací vany zůstat u designu inspirovaného koupelnovou skulpturou, může se rozhodnout pro volně stojící variantu.

Více k řadě EMERSO  >

Tato extra plochá sprchová vanička je skutečnou revolucí. Konečně se totiž zákazník nemusí rozhodovat: Pokud chci sprchový žlab, musím akceptovat dlážděné řešení, anebo raději zvolím hygienickou bezespárovou extra plochou sprchovou vaničku? Dokonalým řešením je NEXSYS, spojení toho nejlepšího ze dvou světů: Nabízí totiž oblíbený žlabový design, který je známý z dlážděných sprch, a kombinuje jej se všemi výhodami průběžné, bezespárové sprchové vaničky ze smaltované oceli, což je absolutní novinka v oblasti sprch v úrovni podlahy. Současně máte s Nexsys mnoho možností, jak ve vaší vysněné koupelně prezentovat svou individualitu a zcela osobní rukopis. 17 barev, 20 rozměrů, 5 různých designových krytek a 3 typy povrchů vám nabízí více než 5000 kombinačních možností. Proč ne třeba černou sprchovací plochu se žlabem v červenozlaté? Není to sice design pro každého, ale proč ne? Hlavní je, aby se vaše zcela osobní NEXSYS líbila vám!

Extra plochá sprchová vanička navíc ukazuje: Ne vše, co je krásné, musí být také komplikované. Takže radost uděláte i instalatérovi. NEXSYS je již z výroby smontovaný systém 4v1. Rychleji a snadněji si extra plochou sprchovou vaničku v úrovni podlahy se žlabovým designem ani nelze pořídit.

Více k NEXSYS  >
 

 

Jsou to právě detaily, které koupelnu změní ve Vaši koupelnu. Vaší fantazii se přitom meze nekladou. Chcete dát vaší koupelně barevné akcenty nejenom prostřednictvím detailů, ale zkusíte to všemi prostředky? Proč potom nezvolit koupací vanu, extra plochou sprchovou vaničku nebo umyvadlo v barvě? Seznamte se s naší kolekcí Coordinated Colours a objednejte si hned teď exkluzivně naše barevné karty. Přejeme vám mnoho radosti při plánování!

Objednat barevné karty  >
 

Chci vědět více