(CZ)
Plánování
Vysněné koupelny
MINIKOUPELNA

MINIKOUPELNA

Kdo říká, že koupelna snů musí být velká? Tahle koupelna snů má pouhé 4 čtvereční metry, přesto je krásná a prostorná. A nejen to – splňuje dokonce požadavky pro bezbariérové koupelny dle DIN 18040-2.

Přímo k plánovači koupelny

Text:KALDEWEI
share

CAYONOPLAN MULTISPACE

S CAYONOPLAN MULTISPACE jsme našli designové řešení pro bezbariérové koupelny. Tato inovace mezi sprchami změní malou koupelnu ve velkou. Protože až 60 procent sprchové plochy lze připočíst k ploše určené v koupelně pro pohyb. CAYONOPLAN MULTISPACE má rozměry 1,20 m x 1,20 m a standardně je opatřena protiskluzovou úpravou povrchu SECURE PLUS. Je to první sprcha s prostorem pro pohyb certifikovaná dle DIN CERTCO, jež získala cenu Red Dot Design Award za výjimečný design výrobku.

Umyvadlo PURO

Nástěnné umyvadlo PURO kombinuje velmi zvláštním způsobem funkčnost a elegantní design. Vyrobeno z odolné a udržitelné smaltované oceli, bez problémů odolává nejrůznější zátěži všedního dne. Klasicky puristický design propůjčuje umyvadlu nadčasovou eleganci. Současně je vnitřní prostor umyvadla velkoryse dimenzován a nabízí tak dostatek místa. Umyvadlo PURO totiž vytvořila renomovaná designérka Anke Salomon, která se nejraději nechává inspirovat tvary a geometriemi, které lze najít v přírodě. 

 

Další informace

Malá plocha a přitom velký volný prostor – to si neprotiřečí

S našimi koupelnovými objekty z hodnotné smaltované oceli bude každá místnost vypadat velká. Díky dobrému plánování prostoru můžete dokonce i mini koupelny, jako je tato místnost o velikosti 4 čtvereční metry, proměnit v koupelnu snů. Nechejte se inspirovat CAYONOPLAN MULTISPACE a její započitatelnou plochou vhodnou pro pohyb!

Bezbariérové plánování koupelen

Chcete se dozvědět více o bezbariérovém plánování koupelen? Žádný problém, nabízíme vám spoustu informací k tématu bezbariérového stavění, DIN 18040-2 a možnostech podpory.