(CZ)
Plánování
Vysněné koupelny
Pařížská opulence

Pařížská opulence


Tlumené barvy, okázalý mramor a dokonalý prostorový design.

V této nevšední koupelně se stanete králem a královnou.

Text:KALDEWEI
share

Luxusní odpočinek

Náš Meisterstück Classic Duo oval jako archetyp volně stojící koupací vany vstupuje v této luxusní koupelně pyšně na scénu. Oválné kontury a spárami nepřerušené smaltování z ušlechtilé smaltované oceli vytvářejí monolitickou a opulentní jednotu. Díky dvěma ergonomicky tvarovaným zádovým opěrkám je Meisterstück ideální pro přepychovou koupel ve dvou s výhledem na luxusní metropoli Paříž.

 

Meisterstück
Classic Duo Oval

Stylové umyvadlové mísy

Přitažlivá harmonie tradice a moderny zde byla perfektním způsobem zrealizována v podobě umyvadlových mís KALDEWEI Ming. Blok čistého mramoru ve světlém designu je vedle volně stojící koupací vany v koupelně oděné do tlumených barev designovým prvkem, který tvoří srdce celého prostoru. Se zlatými akcenty a luxusním zdobením je zdůrazněna dokonalá kombinace mísy Ming ze smaltované oceli a vysoce kvalitních armatur. Náš prémiový výrobek s vysokými, puristickými nároky na design zde může rozvinout celý svůj potenciál.

 

Mísy Ming

Sprchování jako ve snu

NEXSYS, inovace mezi extra plochými sprchovými vaničkami, spojuje výhody dvou světů: Moderního designu žlabové sprchy a předností smaltované extra ploché sprchové vaničky. NEXSYS se vyznačuje širokou škálou designových variací. Sprcha s mnoha barevnými odstíny a rozměry, třemi typy povrchů a pěti elegantními designovými krytkami nabízí řešení pro jakýkoliv požadavek. V naší koupelně snů v Paříži zaujme zlatá krytka v harmonické souhře s luxusním armaturami a mramorovými designovými prvky na zadní stěně sprchy. V kontrastu s ušlechtilou parketovou podlahou a vykládanými stěnami v tlumených barvách se extra plochá sprchová vanička KALDEWEI NEXSYS dokonale začleňuje do celkového vzhledu.

 

Nexsys

Chci vědět více