(CZ)
Plánování
Vysněné koupelny
Rodinná koupelna CAYONO

Rodinná koupelna CAYONO

S dobrým plánováním místnosti se mohou i malé a středně velké prostory změnit v oázu pro celou rodinu. Na pouhých šesti čtverečních metrech plochy této koupelny zve produktová řada CAYONO z udržitelné smaltované oceli k strávení příjemných chvil.

Objevte právě teď!

Text:KALDEWEI
share

Koupání a sprchování?

Jste typ, který se raději koupe nebo sprchuje?

Proč byste se ale měli rozhodovat? S extra plochou sprchovou vaničkou CAYONOPLAN v úrovni podlahy a koupací vanou CAYONO DUO můžete ráno zahájit den osvěžující sprchou a večer relaxovat ve vaně. Díky ergonomicky tvarovaným zádovým opěrkám a odtoku umístěnému uprostřed vany je také koupání ve dvou velmi pohodlnou záležitostí. Velkorysý vnitřní prostor vany nabízí nejvyšší pohodlí při ležení ve vaně. 

Nápady pro prostor na mytí

Pokud jde o prostor na mytí, nabízí řada CAYONO úžasný výběr nejrůznějších stylů. Bez ohledu na to, co si vyberete: Všechna umyvadla jsou vyrobena z našeho hygienického a udržitelného materiálu smaltovaná ocel, takže je čištění obzvláště snadné. Vytvořte si v domácí koupelně hotelovou atmosféru s variantou pod desku nebo se rozhodněte pro klasickou variantu na desku. Umyvadlo proměníte ve zvláštní atrakci, použijete-li jemnou umyvadlovou mísu CAYONO. Vytvořte si svůj prostor k mytí podle svých individuálních přání. 

 

K řadě CAYONO

 

Snadné a rychlé plánování koupelny!

Opravdová koupelna snů není náhoda, ale výsledek inteligentního plánování. S využitím velkorysého prostoru na mytí, útulného wellness koutku a sprchy v úrovni podlahy zde pomocí plánovače koupelen zcela jednoduše vznikl prostor pro celou rodinu. Koupelna optimálně kombinuje nejrůznější požadavky rodiny. Od rychlého ranního startu až po útulné večerní doznívání dne. Čisté tvary prostor opticky zvětšují a kontrastní barvy vytvářejí optimální symbiózu různých částí místnosti. Opravdu skvělá koupelna pro celou rodinu. Pocit sounáležitosti se odráží také ve výběru produktů: Naše produktová řada CAYONO z ušlechtilé smaltované oceli je totiž navzájem dokonale sladěna po stránce designu. 

 

Začněte s plánováním koupelny hned teď

 

Chci vědět více