(CZ)
PLÁNOVÁNÍ
Vysněné koupelny
Sen v písku

Sen v písku

Šumění moře, vůně slaného mořského vánku a sluneční paprsky na tváři: S výhledem na moře a pláž a díky výběru ušlechtilých barev se tato světle béžová koupelna proměňuje v oázu pohody. SUPERPLAN ZERO se svou decentní elegancí dokonale zapadá do této koupelny a stává se jejím zlatým hřebem.

Text:KALDEWEI
share

Měkké a teplé tóny béžové z naší kolekce Coordinated Colours dokonale prosvětlují koupelnu snů. Jedinečný výběr barev výrobků umožňuje velkolepou prezentaci béžové barvy. Sprcha, koupací vana a umyvadla jsou provedeny v teplé béžové barvě a obzvláště dobře vypadají v kombinaci se světlými tóny barvy písku a přírodními barvami dřeva. Tato koupelna udává trendy a snoubí se v ní luxus s udržitelností. 100% recyklovatelné výrobky s nulovým obsahem plastů jsou ztělesněním udržitelnosti a dokonale odrážejí principy KALDEWEI: Nejvyšší důraz klademe na udržitelnou a perspektivní výrobu. Naše výrobky z ušlechtilé smaltované oceli jsou symbiózou předností oceli a skla, a díky tomu jsou velmi odolné a dlouhověké. Pro udržitelnou budoucnost a prostředí, ve kterém budou moci spokojeně žít i budoucí generace.

SUPERPLAN ZERO - produktová novinka

Senzace mezi extra plochými sprchovými vaničkami: SUPERPLAN ZERO. Extra plochá sprchová vanička je neochvějně moderní a užitelná. S jasně definovanými hranami, bez prahů a absolutně v úrovni podlahy je ztělesněním budoucnosti. Přesnost a elegance, to jsou dvě slova, která výstižně popisují tuto extra plochou sprchovou vaničku. SUPERPLAN ZERO je přístupná ze tří stran a vyznačuje se minimalistickým designem od produktového designéra Wernera Aisslingera. Odtok umístěný blízko stěny a rovnoměrný spád vytvářejí velkou, rovnou a souvislou plochu pro stání. Extra plochou sprchovou vaničku lze pro každý formát instalovat tak dokonale v úrovni podlahy, jako nikdy předtím, protože vykazuje zcela minimální montážní výšku. Samozřejmě je 100procentně kompatibilní s naším známým příslušenstvím.
 

SUPERPLAN ZERO

CENTRO DUO pravá

Koupací vana CENTRO DUO pravá vytváří perfektní protějšek k umyvadlu. Také zde je dokonale sladěn kulatý smaltovaný kryt odtoku a zakřivený design vycházející z geometrie kruhu. Tato koupací vana se vyznačuje puristickou jednoduchostí a prostou elegancí. Díky dvěma identickým zádovým opěrkám a odtoku umístěnému uprostřed vany není problém ani koupání ve dvou. Koupací vana, stejně jako všechny naše produkty, je samozřejmě vyrobena z udržitelné smaltované oceli, a díky tomu nabízí velkou odolnost a dlouhou životnost. U všech našich výrobků se snažíme o nadčasový design, aby bylo možné dlouhověkost materiálu také plně využít. Po mnoha letech používání je smaltovaná ocel 100% recyklovatelná a lze ji proto vrátit zpět do koloběhu surovin.
 

CENTRO DUO

CENTRO Umyvadlo na desku

Umyvadlo na desku CENTRO v sobě spojuje purismus a prostou eleganci a díky svému luxusnímu vzezření se optimálně hodí do moderních koupelen. Designérka Anke Salomon přejímá základní myšlenku kruhu, který se odráží v dokonale integrovaném smaltovaném odtoku. Velkorysá odkládací plocha poskytuje dostatek místa pro individuální doplňky. S tmavými armaturami a decentní dekorací působí teplá béžová umyvadla lákavě a vyzařuje neochvějný klid. V kombinaci s dřevěnou skříňkou a kobercem před umyvadly vzniká dokonale sladěný prostor s velkorysým designem.
 

CENTRO UMYVADLO NA DESKU

Chci vědět více