(CZ)
Plánování
Vysněné koupelny
Toskánská koupelna
Text:KALDEWEI
share

Balzám pro duši

Představte si, jak si užíváte výhled na jezero a blahodárný klid okolní přírody v působivém prostředí italského Toskánska, zatímco si dopřáváte koupel ve svých soukromých lázních. Klenuté stropy a stěny z pískovce vytvářejí místo jako stvořené pro relaxaci, do něhož se zvenčí přenesl středomořský šarm.

Velká oblouková okna s decentními černými rámy dodávají tomuto prostoru jedinečnou atmosféru a současně umožňují fantastický výhled na malebné okolí. V této koupelně se budete cítit jako na dovolené plné klidu a odpočinku.

Na naprostém psychickém uvolnění však nemá zásluhu jen překrásný výhled, ale také naše koupací vana se zabudovaným vířivým systémem.
Naše nové vířivé koupací vany promění koupelnu v oázu odpočinku, takže své každodenní starosti můžete nechat za jejími dveřmi. Vířivým systémem je možné opatřit téměř všechny modely koupacích van.Volitelně nastavitelné programy nabízejí pro každého to pravé, ať jde o wellness, nebo fyzioterapii pro regeneraci svalstva. Nechejte na sebe působit klid okolní přírody, zatímco se individuálně nastavitelné trysky postarají o blahodárnou masáž celého vašeho těla.

 

K vířivým systémůmNáš volně stojící Meisterstück CENTRO DUO OVAL vám dodá pocit, že si dopřáváte lázeň uprostřed přírody. Vestavěná vzduchová masáž SOUL se postará o vaše uvolnění a vnitřní klid pomocí perlivého proudu vzduchu. Užívejte si fantastického výhledu na jezero a všemi smysly vnímejte klid přírody, zatímco vaše tělo obklopuje příjemné teplo a vy nasloucháte uklidňujícímu šumění perlivé vody.

 

Domácí wellness oáza

Naše umyvadlová mísa NUEVA se díky materiálu smaltovaná ocel harmonicky začlení do středomořského a udržitelného designu koupelny, vytvořeného z pískovce, teraca a vápenné omítky. Deska pod umyvadlo z masivního dřeva a přírodní kámen dokonale ladí s mísou NUEVA. Umyvadlové mísy tak završují vzhled koupelny a mění ji v soukromou oázu pohody, která do koupelny vnáší středomořskou atmosféru.

 

K NUEVA

Velkorysé zpracování a plynulé přechody. Extra plochá sprchová vanička SUPERPLAN ZERO je designovým vrcholem sprchy v úrovni podlahy a oplývá mnoha přednostmi. Díky minimalistickému designu se dokonale integruje do každé koupelny a vytváří velkou a odolnou plochu pro stání, která nemá póry, takže její pravidelné čištění zvládnete během chvilky.

 

K SUPERPLAN ZERO

Chci vědět více