1. PLÁNOVÁNÍ
  2. Vysněné koupelny

Udržitelná koupelna


Teplé barvy, hodně světla a udržitelné výrobky: 

Tato koupelna je dobrým příkladem toho, jak elegantně a přitažlivě může vypadat udržitelnost.

Text:KALDEWEI
share

Teplé barvy, hodně denního světla a výrobky z udržitelných materiálů, jako je dřevo, sklo a přírodní kámen, dodávají pocit klidu a pohody. Soukromá koupelna se tak změní v přírodní blahodárnou oázu. Udržitelnost v této koupelně neodráží jen 100% recyklovatelné výrobky KALDEWEI zhotovené z ušlechtilé smaltované oceli. Zvláštní na této koupelně je také to, že i ostatní vybavení je zcela bez plastů, a díky tomu velmi šetrné k životnímu prostředí.

 

 

CAYONOPLAN MULTISPACE

Naše extra plochá sprchová vanička CAYONOPLAN MULTISPACE splňuje díky naší smaltované oceli KALDEWEI nejvyšší puristické nároky na design. Zvláštní a jedinečné na této bezespárové sprchové vaničce v úrovni podlahy je, že na základě certifikace DIN CERTCO lze až 60 % její plochy využít jako prostor určený pro pohyb. A to je velká výhoda zvláště pro bezbariérové koupelny budoucnosti a minikoupelny. Naše extra plochá sprchová vanička CAYONOPLAN MULTISPACE je vrcholem každé koupelny.

 

Cayonoplan Multispace

Nástěnné umyvadlo Puro

Naše elegantní obdélníkové nástěnné umyvadlo PURO navrhla designérka Anke Salomon. Při tvorbě se nechala inspirovat nejlepší designérkou světa: Přírodou. Díky svému estetickému vzhledu se toto umyvadlo obzvláště dobře hodí do přírodních koupelen. Minimalizované, přesné hrany umyvadla vytvářejí velkoryse dimenzovaný vnitřní prostor. A stejně jako všechny naše produkty se i tento výrobek KALDEWEI vyznačuje jedinečnými vlastnostmi smaltované oceli. Povrch je odolný proti poškrábání a naše umyvadla jsou sériově opatřena naším hygienickým Perl-Effektem.

 

Nástěnné umyvadlo Puro

Již více než 100 let přetváříme u KALDEWEI přírodní suroviny v nadčasově trvanlivé a krásné výrobky. Protože KALDEWEI jako tradiční rodinný podnik přemýšlí i z pohledu budoucích generací, zakotvili jsme téma udržitelnosti pevně do naší DNA: Naše smaltovaná ocel KALDEWEI je 100% recyklovatelná a tvoří ji z 20 % znovu použitelná ocel. Díky tomu představuje naše smaltovaná ocel pravděpodobně nejudržitelnější materiál pro výrobu sanitárního vybavení a je tak pomyslným základním kamenem zeleného stavění. Naše snažení v oblasti udržitelnosti se kromě výroby zrcadlí i v dopravě. Ekologické chování u nás totiž nekončí expedicí zboží. 

 

Více o udržitelnost

 

Chci vědět více