(CZ)
PLÁNOVÁNÍ
Vysněné koupelny
Ve jménu udržitelnosti
Vysněné koupelny

Ve jménu udržitelnosti

Nechte se inspirovat našimi koupelnami a nasbírejte nápady pro Vaši individuální koupelnu snů.


Mnoho zábavy při plánování!

 

Text:KALDEWEI
share

Krok za krokem k udržitelnému plánování koupelny: S krásným, přírodním vybavením a láskyplným utvářením prostoru to není žádný problém. V naší koupelně snů jsme se spolehli pouze na udržitelné materiály a stylově je uvedli na scénu. Obloukový strop ze světlého dřeva vytváří zajímavý kontrast k tmavým podlahovým a stěnovým dlaždicím. Takovýto velkorysý prostor je dokonalou scénou pro koupelnové objekty z hodnotné a udržitelné smaltované oceli. Náš materiál je vyroben z přírodních surovin a po skončení svého dlouhého životního cyklu jej lze ze 100 procent recyklovat. Rovnice je zcela jednoduchá: dobré výrobky a čisté svědomí pro dobrý pocit z koupelny.

 

Náš materiál je vyroben z přírodních surovin a po skončení svého dlouhého životního cyklu jej lze ze 100 procent recyklovat.

 

Horká koupel a nádherný pohled do zeleně. S naším MEISTERSTÜCKEM INCAVA se sny o koupelně stávají skutečností. Zde se ergonomie setkává s exkluzivním designem. Designérka Anke Salomon umně spojila měkké vnitřní kontury s poutavým geometrickým vnějším tvarem koupací vany, čímž vytvořila skutečnou estetickou atrakci. Ať už si budete pohledu užívat sami nebo ve dvou – MEISTERSTÜCK INCAVA nabízí optimální pohodlí pro vaše záda. A také po relaxační koupeli dobrý pocit přetrvá. S exkluzivním Perl-Effektem je totiž i čištění pouhou hrou. Naše koupelnové objekty ze smaltované oceli odolávají všem nepříznivým vlivům a zachovávají si svou stálou hodnotu. Pro udržitelné plánování.

S extra plochou sprchovou vaničkou v úrovni podlahy z hodnotné smaltované oceli lze vytvářet působivé kontrasty k podlahové krytině. Sprchovací zónu tím můžete efektně uvést na scénu. Jako zde s naší extra plochou vaničkou CONOFLAT, která zaručuje bezmeznou radost ze sprchování. CONOFLAT upoutá obzvláště plochým designem. Žádné prahy, žádné hrany, o něž by se dalo klopýtnout. A dokonce i smaltovaný kryt odtoku se perfektně začleňuje do povrchu v rovině podlahy. Tuto extra plochou sprchovou vaničku navrhlo renomované italské designové studio Sottsass Assiociati.

 

 

Ke CONOFLAT

K extra ploché sprchové vaničce CONOFLAT se skvěle hodí umyvadlo na desku CONO. Také umyvadlo zdobí estetický smaltovaný odtok, který tím podtrhuje krásný geometrický vzhled charakteristický i pro extra plochou sprchovou vaničku. Působivá je rovněž velkorysá plocha, kterou lze využít pro zvláštní armaturu nebo koupelnové doplňky. Stejně jako všechny naše koupelnové objekty je umyvadlo CONO zhotoveno z hodnotné smaltované oceli, která zaručuje dlouhou životnost i vysokou odolnost vůči všem vlivům všedního dne. Rovněž zde se ukazuje: I výjimečný design dokáže nadchnout snadnou péčí.

 

 

K ŘADĚ CONO

Udržitelná až do posledního detailu. V naší smaltované oceli se spojují přírodní suroviny ocel a sklo v ideální symbióze. Smaltovaná ocel KALDEWEI má mimořádně dlouhou životnost a navíc ji lze ze 100 procent recyklovat. Tyto vlastnosti ji předurčují k tomu, aby se stala pravděpodobně nejvhodnějším materiálem pro sanitární výrobky budoucnosti. U přírodního materiálu je proto zákonitým důsledkem, že výrobu a transport organizujeme stejně šetrně ke zdrojům. Udržitelnost je pro nás totiž více než jen aktuální trend! Jako rodinný podnik dnes již ve 4. generaci vyrábí KALDEWEI svoje koupací vany, extra ploché sprchové vaničky a umyvadla výhradně v závodě v Ahlenu ve Vestfálsku. A to již více než 100 let. Přesto neusínáme na vavřínech: Protože dobré může být vždy ještě lepší. To je také důvod, proč spolu s WWF pracujeme na tom, aby naše procesy byly ještě udržitelnější.

 

 

Udržitelnost u KALDEWEI

 

CHCI VĚDĚT VÍCE