(CZ)
Plánování
Vysněné koupelny
Velkoměstská koupelna
Vysněné koupelny

Velkoměstská koupelna

Nechte se inspirovat našimi koupelnami a nasbírejte nápady pro Vaši individuální koupelnu snů.

K plánovači koupelny

Text:KALDEWEI
share

V této düsseldorfské koupelně je prostor optimálně využit. Díky tomu zůstává dostatek místa pro každodenní pestrý život. Kdo by zde nechtěl nastartovat nový den ranní horkou sprchou anebo relaxovat po dokončené práci v koupací vaně a přitom si užívat nádherného výhledu? Láskyplné detaily vnášejí do tohoto prostoru mnoho individuality. Zde žijí aktivní osobnosti.

A naše koupací vana MEISTERSTÜCK CENTRO DUO 1 LEVÁ, extra plochá sprchová vanička v úrovni podlahy SUPERPLAN i zápustné umyvadlo CENTRO dodávají zcela zvláštní estetiku a propůjčují koupelně nadčasovou eleganci.

 

Jednoduchá a nesmírně elegantní – naše extra plochá sprchová vanička v úrovni podlahy SUPERPLAN se stává stylovým zlatým hřebem prostoru. Velké množství rozměrů a barev vám při plánování nabízí velkou flexibilitu. Buď můžete, jako je tomu zde, vytvořit vědomý protiklad k barvě podlahové krytiny, anebo můžete požadovaný odstín barvě podlahy přizpůsobit. Rozhodnutí je zcela na vás, se SUPERPLAN je všechno možné. Vyberte si kromě toho také nejnovější techniku úpravy povrchu. Naše nová úprava povrchu SECURE PLUS je celoplošné, protiskluzové smaltování našich extra plochých sprchových vaniček. Poskytuje ještě větší bezpečí, které je sice neviditelné, ale zato je příjemné na omak.

Naše nová úprava povrchu SECURE PLUS je celoplošné, protiskluzové smaltování našich extra plochých sprchových vaniček.

Více k Secure Plus  >

Přímo na SUPERPLAN >
 

Tento Meisterstück byl vyvinut speciálně pro rohovou montáž. Díky tomu lze optimálně využít prostoru, který máte k dispozici, a přitom má koupací vana stále charakter volně stojícího objektu. Zaoblené rohy umožňují navíc využít bez omezení veškeré volné místo k pohybu. MEISTERSTÜCK CENTRO DUO je k dispozici v pravém a levém provedení, podle toho, jak jej chcete v prostoru umístit. Díky tomu budete mít při pohodlném sezení v našem Meisterstücku skvělý výhled na svou koupelnu snů. A další plus navíc: Díky Perl-Effektu není čištění vany již žádný problém. Takže si svou koupel ještě lépe vychutnáte!

K Meisterstücku >
 

V umyvadle CENTRO jsou funkčnost a design optimálně spojeny. Má dokonalý, puristický tvar, ale současně nabízí hodně prostoru. Navíc jej lze velmi snadno čistit. Tvar umyvadla se odráží rovněž v designu smaltovaného odtoku. Jako designový prvek jej najdeme také v koupací vaně MESITERSTÜCK CENTRO DUO a v extra ploché sprchové vaničce SUPERPLAN. K dispozici je tak opravdový tým snů pro vaši koupelnu snů, ve kterém je vše navzájem sladěno.

K zápustnému umyvadlu CENTRO >
 

Dokonalé trio výrobků, jako stvořené pro plánování koupelny! Koupací vana, extra plochá sprchová vanička a umyvadlo ze smaltované oceli s dlouhou životností. Velmi rádi vám pomůžeme s detaily realizace vaší vysněné koupelny. Nejprve se ale pro inspiraci zastavte v některé ze vzorkoven koupelnového vybavení ve vašem okolí. Přejete si mít koupelnu, která září barvami? V naší kolekci Coordinated Colours jistě najdete i svou oblíbenou barvu. Nezapomeňte si také vyzkoušet nakonfigurovat výrobky KALDEWEI.

K produktovému konfigurátoru >

 

 

Velkoměstská koupelna