(CZ)
Plánování
Vysněné koupelny
Venkovský styl

Venkovský styl

Tato koupelna snů žije světlými barvami, spoustou světla a velkorysým prostorovým uspořádáním. Byla naplánována a zařízena s velkou láskou k detailu. Místnost vyzařuje nenápadnou eleganci a mnoho tepla. A pokud se podíváte pozorně, najdete nejeden zajímavý detail.

Text:KALDEWEI
share

Umyvadlová mísa MIENA

Jak skvělé uspořádání pro naši umyvadlovou mísu MIENA! Robustní dřevěná deska podtrhuje přírodní charakter materiálu smaltovaná ocel a současně vytváří napínavý kontrast ke skleněnému povrchu umyvadlové mísy bez pórů.  Naši jemnou umyvadlovou mísu MIENA navrhla designérka Anke Salomon. Největším kouzlem na této míse je nepochybně to, že na ní není na první pohled vidět, jak je odolná a praktická pro každodenní použití. Stejně jako všechny výrobky KALDEWEI je také ona vyrobena ze smaltované oceli. 

 

K MÍSÁM

Meisterstück Classic Duo Oval

Nadčasová krása - tak lze popsat náš archetyp volně stojící koupací vany. Naše MEISTERSTÜCKY jsou zcela jedinečné koupelnové objekty: Jsou kompletně a beze spár zality do udržitelné smaltované oceli KALDEWEI. Představují nesporný vrchol v koupelně. A co víc, jsou krásným místem pro pohodlné koupání ve dvou.

 

Meisterstück Classic Duo Oval

NEXSYS – inovace v oblasti sprch

NEXSYS spojuje to nejlepší ze dvou světů: Vizuálně zaujme moderním žlabovým designem, který je známý z dlážděných sprch. Díky bezespárovému povrchu z přírodní smaltované oceli je obzvláště hygienická a lze ji velmi snadno čistit. Rovněž individuálnímu provedení se nekladou žádné meze: 20 rozměrů, 17 barev, 3 typy povrchů a 5 elegantních designových krytek pro NEXSYS vytváří až 5000 různých možností pro plánování vaší koupelny.

 

NEXSYS

Velkoměstská koupelna